שירביט 

מחפשים מידע על חברת הביטוח שירביט? זקוקים לפוליסת ביטוח רפואי מקיפה ואטרקטיבית? אולי לפוליסה של ביטוח מקיף לרכב או פוליסת נסיעות לחו"ל? אולי פוליסת ביטוח משכנתא לדירה החדשה? הגעתם למקום הנכון. אצלנו תמצאו בדיוק מה שחיפשתם ותוכלו לחסוך המון זמן ומאמץ. דרכנו תמצאו את טלפון של שירות לקוחות, כתובת של הסניף הקרוב לביתכם ותוכלו לבצע השוואת מחירי ביטוח סוכן ביטוח.

שירביט – על החברה
שירביט חברה לביטוח נוסדה בשנת 2000 וכיום פועלת בכל ענפי הביטוח הכללי, ביטוח רכוש, ביטוח חובה, ביטוח דירות, בתי עסק, ביטוחי חבויות, תאונות אישיות, ביטוחי בריאות, ביטוחי נסיעות לחו"ל וענפים נוספים. לחברת שירביט 6 סניפים ברחבי הארץ: ירושלים, תל אביב, נתניה, חיפה, אשדוד ובאר שבע. בנוסף לכך, לרשותם של לקוחותיה של שירביט אתר אינטרנטי עדכני בו ניתן לקבל מידע אודות כל סוג של ביטוח או פוליסה, לאתר את הסניף הקרוב לביתכם או את סוכן ביטוח הזמין ממש ברגע זה, לקבל המלצות מהמומחים, להוריד טפסים ולהתעדכן על מבצעים.

שירביט – על החברה
חברת ביטוח שירביט מציעה ללקוחותיה כמה סוגי ביטוחים ופוליסות לפי נושא: רכב (ביטוח מקיף, ביטוח צד ג' וביטוח חובה), דירה (ביטוח מבנה וביטוח חובה), כלי שייט (ביטוח חובה ומקיף), נסיעות לחו"ל (כולל כסוי לביטול הנסיעה כתוצאה מאשפוז או מחלה קשה, הטסה רפואית לארץ במקרה הצורך), ביטוח חיים ומשכנתא (ביטוח מבנה וצד ג' וביטוח חיים עם ריסק), ביטוח בריאות (משלים את ביטוח הבריאות בקופת החולים). המחלקות של שירביט שעומדות לרשותכם: ביטוח חדש לרכב, ביטוח חדש לדירה, ביטוח חדש לבריאות ולחיים, ביטוח נסיעות לחו"ל, ביטוח לעסק, חידוש פוליסה, ביטול פוליסה, גבייה, הודעה על תאונה במוקד תביעות.

צריכים את הטלפון של ביטוח שירביט?

חייגו 076-884-3370