בית חולים שיבא תל-השומר

המרכז הרפואי ע"ש חיים שיבא תל השומר, הינו בית חולים ממשלתי השוכן בשלהי רמת גן ברחוב דרך שיבא 2. מרכז רפואי זה מאגד תחתיו שני בתי חולים: בית החולים הכללי, תל השומר שיבא, ואת בית החולים השיקומי. המרכז הרפואי נותן מענה לתושבי רמת גן והסביבה, תושבי תל אביב, צה"ל ותושבי המרכז בכלל. על מנת להקל את עליכם את הנגישות אל שירותיו של ביה"ח הקמנו שירות מודיעין מתקדם המאגד עבורכם את כל המידע. בעזרת מודיעין טלפוני זה, תוכלו לקבל מידע, לבצע פעולות ולתקשר ביעילות עם המחלקות השונות של המרכז הרפואי שיבא בשיחת טלפון אחת. כל שעליכם לעשות הוא לחייג אל טלפון.

כל השירותים – קו טלפוני אחד
תל השומר הינו בית החולים הגדול בארץ והוא כולל בתוכו בי"ח לילדים, מחלקת יולדות, חדרי ניתוח, מרפאות חוץ, מכונים לרפואה פנימית ועוד. ביה"ח השיקומי הינו מרכז שיקום מתקדם הנותן מענה לחיילי צה"ל, נפגעי טראומה, שיקום אורתופדי וכו'. המרכז הרפואי מציע אף שירותי מלונית ליולדות, מלון החלמה, מעבדות מתקדמות לביצוע בדיקות ושירותים נוספים. בעזרת מספר טלפון אחד תגיעו אל מוקד טלפוני חדשני, בו תוכלו לקבל את כלל המידע הדרוש לכם טרם ובעת ביקור בביה"ח: איך מגיעים, זימון תורים, פניה למחלקות השונות ועוד.

שירות מודיעין מתקדם וטוב לבריאות
לרוב, הצורך בפניה אל בית חולים עולה בשל סוגיה בריאותית. על מנת שתוכלו להתרכז בבריאותכם ובתהליך ההחלמה, הקמנו מוקד טלפוני המאגד עבורכם את כלל המידע לו תזדקקו בפניה אל בתי החולים בכלל ואל ביה"ח שיבא תל השומר בפרט. מודיעין טלפוני חדשני זה מושתת על טכנולוגיה מתקדמת של ניתוב שיחות. מספר הטלפון והוא מהווה מספר מוביל אל מודיעין טלפוני בעל מערכת חכמה. בעזרת לחיצה פשוטה על מקשי הטלפון תנתב אתכם המערכת בין מרב המידע המצוי לקבלת מענה מהיר ואמין לצרכיכם. ניתן לחייג אל קו טלפוני זה בכל שעה, מכל מקום ומכל מכשיר טלפון. כל שאתם צריכים לעשות הוא להרים את הטלפון ולהתקשר.

הטלפון של בית חולים שיבא תל השומר

03-530-3030