שגריר 

שגריר היא כיום חברת הגרירה הגדולה והמובילה בישראל. היא מעניקה את שירותיה למנויי החברה בכל שעות היום, בכל ימות השבוע ובכל ימות השנה. גרירה, תיקוני דרך, השכרת רכב, רדיו חלופי, וו גרירה, גרר אופנוע, חילוץ ועוד שורה ארוכה של פתרונות מתקדים לנהגים – כל אלה הם השירותים של חברת שגריר. כאן באתר אתם יכולים לחסוך זמן וטרחה ולקבל כל המידע הנחוץ לכם על חברת שגריר או שירותיה: מוקד שירות לקוחות, כתובת, טלפון, לינק לאתר הבית, תנאי הצטרפות למנויים וכו'.

שגריר – על החברה
חברת שגריר נוסדה בשנת 1984 וכיום היא נחשבת לחברת גרירה הגדולה בישראל עם כ- 700 אלף מנויים, כ- 90 אלף לקוחות מוסדיים, כ- 90 אלף לקוחות עם 120 אלף מערכות פעילות בתחום שירותי המיגון. כמו כן, החברה מפעילה חטיבת "פוינטר" העוסקת בתחום השבת מכוניות גנובות וחטיבת ש.כ.ל העוסקת בתחום טיפול בנזקי צנרת. מידי שנה החברה מספקת 325 אלף שירותי גרירה שונים, ללא הגבלת זמן או מרחק – 24 שעות ביממה ו- 365 ימים בשנה.

שגריר – על השירותים
לחברת שגריר מספר רב של שירותי גרירה ופתרונות לנהגי מכוניות פרטיות, אופנועים, משאיות וכו'. השירות העיקרי הוא שירות דרך וגרירה: מכל מקום לכל מקום, תיקוני דרך והתנעות במקום, שירותי הובלה ונשיאת מכוניות למרחקים ארוכים, הרכבת מצברים, חילוץ ממקומות מסוכנים וכו'. שירות נוסף הוא שירות רכב חלופי אותו מעמידה החברה לרשותם של המנויים, זאת בהתאם לתנאים בעת רכישת המנוי. גם למוגבלי ניידות היא מציעה רכב השכרה חלופי. עוד שירות שתמצאו בחברת שגריר – שרות עדיף במקרה של תאונה. במסגרת שירות זה המנוי יקבל מגוון הטבות במקרה של תאונה: הגעת נציג של שגריר למקום התאונה, הסעת הלקוח ממקום התאונה לכתובת הדרושה, גרירת הרכב למוסך או למקום אחסנתו ושמירתו ועוד.

צריכים את הטלפון של שגריר?

אנחנו בשגריר שירותי
דרך זמינים 24 שעות
ביממה, 7 ימים בשבוע.

חייגו עכשיו 8888*

073-228-8888

MAIL@SHAGRIR.CO.IL