עיריית רעננה

עירית רעננה היא הרשות המקומית של העיר רעננה, והגוף האחראי על ניהולה השוטף. שירות מודיעין מרכזי ומתקדם מאפשר לכם גישה מהירה ופשוטה אל כל האגפים והמחלקות בעירייה:
לשכת ראש העיר, אגף מינהל וקיימות, פניות הציבור, מינהל החינוך, מחלקת חינוך גני ילדים, מחלקת קידום נוער, השירות הפסיכולוגי חינוכי, האגף לחינוך משלים, אגף גזברות, אגף הנדסה, אגף תרבות נוער ופנאי, מחלקת נוער, מועדון הזהב לגמלאים, אגף רכש ולוגיסטיקה, הלשכה המשפטית, מחלקת ביטחון ושירותי חירום, אגף תברואה, רשות הספורט העירונית, אגף לשירותים חברתיים, המשמר האזרחי, מחלקת קליטה, מינהלת פארק מסחר ותעשייה רעננה,וכו'.

מודיעין טלפוני עיריית רעננה
שירות מודיעין מתקדם וחדש, מאפשר לכם לקבל בקלות את כל המידע לו אתם זקוקים מעיריית רעננה, ואף ליצור קשר עם כל המחלקות והאגפים בה. העירייה מאגדת תחתיה שירותים עירוניים רבים ומהותיים עבור תושבי העיר, ופעמים רבות אנו נתקלים בקושי באיתור את מספרי הטלפון או פרטים אחרים, המקשים עלינו את קבלת השירות. לדוגמא, הרשמה לגני ילדים. במקום לחפש באינטרנט ביטויים, כמו: "רעננה עירייה טלפון גנים", "עירייה רעננה רישום לגן ילדים", "רישום ילדים לגני ילדים רעננה", או "רישום לגני עירייה", שלא בהכרח יניבו את התוצאות הדרושות לכם – מהיום, תוכלו בשיחת טלפון אחת בלבד, לקבל את כל הפרטים והמידע.
כל המידע – מספר טלפון אחד
על מנת להקל עליכם את קבלת השירותים והמידע העירוניים, הקמנו מודיעין טלפוני חדשני. בחיוג אל מספר הטלפון תגיעו אל מערכת חכמה, אשר בלחיצות מקשי הטלפון תוביל אתכם אל המידע המבוקש: הרשמה לגנים, תשלום מים, ארנונה, אירועי תרבות, דו"חות ועוד. ניתן לגשת אל השירות מכל מקום, בכל עת ומכל מכשיר טלפון.

צריכים את הטלפון של עיריית רעננה?

כתובת ודרכי התקשרות

עיריית רעננה – רח' אחוזה 103 רעננה, 4360027
המוקד העירוני לשירותכם 24 שעות ביממה
המוקד זמין לפניות טלפוניות 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע, 365 ימים בשנה

ע"י חיוג 9107* מכל טלפון,

או שליחת הודעה באפליקציית "וואטסאפ"" למספר 0528107107​