קניון רמת אביב

קניון רמת אביב הוא אחד הקניונים המפוארים ביותר בישראל. בנוסף לבית הקולנוע המפואר, מסעדות ובתי קפה שיש בתחומו, פעילויות לילדים ולכל המשפחה, קניון רמת אביב מציע עשרות חניות של מותגים בינלאומיים. אם אתם מחפשים מידע אודות קניון רמת אביב, סניף ארומה, קפה קפה סניפים, מרכז קניון רמת אביב, טלפון, כתובת, שירות לקוחות, שעות פתיחה, מודיעין ועוד – כאן תמצאו את כל מה שאתם צריכים במקום אחד ובלחיצת כפתור אחת.

קניון רמת אביב – על הקניון
קניון רמת אביב, השייך לקבוצת מליסרון, הוקם בשנת 1997 בשכונת רמת אביב על פינת הרחובות איינשטיין וטאגור במטרה לספק אלטרנטיבה למתחם קניון אחר שעד אז היה היחידי שהציע את מרכולתו לבעלי ממון – כיכר המדינה. במהלך השנים של פעילותו הקניון הפך למותג המסמל יוקרה ואיכות. הוא מציע את הריכוז היחיד בהיקפו של בתי אופנה בינלאומיים המובילים בעולם, זאת לצד מותגים ישראלים מובילים. קניון רמת אביב מספק למבקריו חוויית קנייה מחו"ל, שכן גם מספק את המוצרים הטובים ביותר שיש. הקניון כולל 1,500 מקומות חנייה ללא תשלום וגם חניון מקורה בתשלום.

קניון רמת אביב – על הקניון
קניון רמת אביב מציע שורה ארוכה של חניות ומותגים: ג'ורג'יו ארמאני, הוגו בוס, מקס מרה, לקוסט, מרינה רינלדי, טרוסארדי, צ'רוטי, זארה ופול אנד בר, בה בה, אדידס, סיגל דקל, קום איל פו, דורית שדה. לצידם פועלים סניפים של רשתות כמו סופר פארם, המשביר לצרכן, אפריל, אלדו, ברשקה, ה.שטרן, לקוסטה, מאק, נאוטיקה, פדאני ועוד. כמו כן, המבקרים יכולים ליהנות ממסעדות כמו פאולינה, ביאנקו, לאונידס, אספרסו בר, קפה איינשטיין, צוקה רמת אביב, אילנס קפה, אר קפה, המטבח של סימה ועוד. בנוסף לכך המבקרים יכולים ליהנות מתערוכות אומנות, אירועים לילדים, סדנאות איפור וסטייל ומגזין FASION רמת אביב בו ימצאו את כל העדכונים, המבצעים והאטרקציות.

צריכים את הטלפון של קניון רמת אביב?

חייגו 03-642-6612