קניון עזריאלי

קניון עזריאלי הוא לא נחלתם הבלעדית של תושבי תל אביב. גם בחיפה יש קניון עזריאלי – קניון חיפה. אם אתם זקוקים למידע שימושי אודות הקניון: מרכז עזריאלי, חנויות בחיפה, מודיעין קניון עזריאלי, טלפון, כתובת, שירות לקוחות, שעות פתיחה וכו' – כאן תמצאו כל מה שאתם צריכים ובלחיצקניון עזריאלי תל אביב הוא קניון ארצי המשרת אוכלוסייה גדולה המגיעה אליו מכל הארץ. על שטח של 35,000 מ"ר הנפרס על פני 3 קומות מסחר, פועלים כ- 180 עסקים בתמהיל שונה ומגוון המשרתים למעלה מ- 30,000 מבקרים מידי יום. לרשותם 3,500 מקומות חנייה בתשלום ובנוסף לחניות אופנה, טיפוח, פנאי, כושר, אופטיקה ועוד ישנן גם מסעדות, בתי קפה, בתי קולנוע, משחקים לילדים, גישה לתחנת רכבת, מלון ועוד. רוצים לקבל עוד פרטים על מרכז עזריאלי תל אביב (קניון עזריאלי – תל אביב), כאן תמצאו כל מה שאתם צריכים: טלפון, כתובת, שירות לקוחות, שעות פתיחה, מודיעין קניון, מסעדות עזריאלי, חנויות קניון עזריאלי ועוד.

קניון עזריאלי – תל אביב
קניון עזריאלי תל אביב שייך לקבוצת עזריאלי לה 13 קניונים ברחבי הארץ. הקניון בתל אביב הוקם בשנת 1999 ובמהירה הפך לאחד הקניונים המפורסמים והמבוקרים ביותר בארץ. על פני 3 קומות מסחר פרוסות עשרות חנויות שונות: אופנה, טיפוח ויופי, הנעלה, הלבשה ילדים ולתינוקות, כלי בית ומטבח, ספורט, אופטיקה ועוד. בנוסף לכך, קניון עזריאלי מציע למבקריו בתי קולנוע עם סרטי תלת מימד, ג'ימבורי לילדים, מצפה עזריאלי מקומה 49, מלון, אמפיתיאטרון, מכוניות על שלט רחוק ועוד.

קניון עזריאלי – קניות ואטרקציות
לרשותם של המבקרים בקניון עזריאלי בתל אביב עומדים 200 חנויות, 35 מסעדות ועוד 100 חנויות אופנה, שביניהן לא מעט רשתות עולמיות מובילות כמו זארה, מנגו, H&M, דיזל, נייק, פוקס, קסטרו, הוניגמן, אלדו, ניית וסט, סופר פארם, אפריל, בקניון פועל גם המשביר לצרכן, מועדון הומס פלייס, שופרסל דיל, סניף של בנק דיסקונט, אופיר טורס, וול סטריט, מלון קראון פלאזה, תחנת מוניות, שטיפת מכוניות, חנות פרחים ועוד. כמו כן, בקניון אפשר למצוא עשרות מסעדות ובתי קפה: מקדונלדס, בורגר ראנצ', בורגרס באר, קפה ג'ו, קפה הלל, קפה קפה, ארומה, יוטבתה ועוד.

צריכים את הטלפון של קניון עזריאלי?

חייגו 03-6081199