צבר 

חברת נסיעות צבר היא אחת החברות הוותיקות בישראל בתחום תיירות הפנים והחוץ. לצבר יש המון מה להציע, בכל נקודה על פני הגלובוס, בכל ימות השנה וברמות מחירים שונות. כאן תמצאו את כתובת האתר של צבר, כתובת של הסניף הקרוב לביתכם, טלפון של שירות לקוחות או טלפון של מרכז הזמנות ארצי.

צבר – חברת תיירות מקבוצת ישראייר
מאז שהיא נוסדה בשנת 1989 חברת נסיעות צבר צברה קהל לקוחות נאמן וניסיון מקצועי בינלאומי. צבר שייכת לקבוצת ישראייר ומספקת ללקוחותיה שלל שירותים בתחום התיירות והנופש. החברה פונה ללקוחות פרטיים וללקוחות עסקיים ופועלת בשני תחומים עיקריים: נופש בארץ (בתי מלון, טיסות לאילת, צימרים, בתי הארחה) וגם נופש בחו"ל (טיסות סדירות וטיסות שכר, בתי מלון, חבילות נופש, חבילת ספורט, שופינג, פרימיום, ספא, טיולים מאורגנים). לרשותם של לקוחות צבר מרכזי הזמנות עם מאות נציגים מנוסים ואמינים שממתינים ממש ברגע זה לקבלת הזמנה לכל יעד ובמחיר אטרקטיבי. כמו כן, לרשותם אתר האינטרנט של החברה בו ניתן למצוא כל דיל, כל עסקה וכל חבילת נופש.

צבר – סוכנות נסיעות, טיולים ונופשים
סוכנות נסיעות צבר מספקת ללקוחותיה מבחר עצום ועדכני של שירותי תיירות בארץ ובחו"ל. דרך צבר אפשר להזמין: דילים לחו"ל, חופשה בחו"ל, נופש בארץ, חופשה בארץ, חופש באילת, טיסות לאילת, טיסות לחו"ל, טיסות מוזלות, טיולים מאורגנים, שייט, חופשה בחגים, מלונות לדתיים, מלונות כשרים, אירוח בכפר נופש בחו"ל או בישראל, חבילת טיסה עם טיול שופינג במילאנו או פריז, דילים ליוון, דילים לברצלונה הכוללים כניסה למשחקי כדורגל וכו'. באתר האינטרנט של צבר אפשר למצוא מידע מקיף על כל היעדים בעולם וכמובן גם להירשם לדיוור ישיר כדי לקבל עדכונים חמים על דילים ומבצעים בארץ ובחו"ל.

צריכים את סוכן הנסיעות שלכם בצבר?

חייגו 1-700-500-400