ויפאליס
שירות לקוחות >> כבישי אגרה וחניונים >> שירות לקוחות פנגו

פנגו - טלפון שירות לקוחות *
1900-720-565


שירות לקוחות פנגו
פנגו מאפשרת לכם ליהנות משירות לקוחות שיסייע לכם ליהנות משירותי חניה מתקדמים בחניה כחול-לבן בכל רחבי הארץ, כשההרשמה לשירות מבוצעת באמצעות מכשיר טלפון, ללא התחייבות או דמי מנוי.
בנוסף, במסגרת שירות לקוחות פנגו באפשרותכם ליהנות מהנחות של עד 50% בחניונים ברחבי הארץ, ולשלם בחניון באמצעות האפליקציה של pango במכשיר טלפון שלכם, ללא צורך בכרטיסי אשראי, מזומן או עמידה בתור בקופות החניון.
בנוסף שירות לקוחות פנגו מעניק לכם הנחות, הן במאות תחנות שטיפומט לשטיפת הרכבים ברחבי הארץ, והן בתדלוק בתחנות הדלק של סונול בעת תשלום באמצעות האפליקציה של פנגו.
כדי להירשם לשירותי פנגו, יש למסור בנוסף לפרטיך האישיים גם את מספר הטלפון שלך.

טלפון פנגו
באמצעות שיחת טלפון אחת אל פנגו תוכלו לקבל פרטים לגבי מגוון השירותים וההנחות שמעניקה פנגו ללקוחותיה, וכן לגבי האפליקציה המתקדמת של פנגו אותה ניתן להוריד בקלות למכשיר הטלפון החכם שלכם.
התקשרו גם אתם למספר הטלפון של פנגו ותצטרפו למעגל הלקוחות הרחב המרוצה של pango.

מספר הטלפון של פנגו
מחפשים את מספר הטלפון של פנגו? רוצים גם אתם ליהנות משירותי פנגו אך אינכם מוצאים את מספר הטלפון של pango?
כדי שגם אתם תוכלו ליהנות משירות לקוחות פנגו מקצועי ומנוסה, אנו מביאים לכם את מספר טלפון פנגו, וכל מה שנותר לכם הוא לחייג לטלפון פנגו ו...לחנות.
צריכים את הטלפון של פנגו? חייגו 1900-720-565

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com