עדן טבע מרקט

באפשרותך לחייג לקו הטלפון ולהגיע בלחיצת כפתור לשירות הלקוחות של רשת הסופרמרקטים עדן טבע מרקט, ובאמצעות הטלפון לברר במהירות ובקלות לגבי סניפים של הרשת, מוצרי בית טבע וחנות טבע, שעות פתיחה, מבצעים, מחירים, משלוחים, ועוד.
רשת עדן טבע מרקט נוסדה בשנת 2003, וביססה את מעמדה כרשת הסופרמרקטים הראשונה והמובילה בישראל המתמחה במוצרי טבע, מזון אורגני, מזון טבעי, מוצרים אקולוגיים, תוספי תזונה, מזון נטול גלוטן, בית טבע, וכו'.
סך הכל משווקת חנות טבע עדן טבע מרקט ללקוחותיה למעלה מ-16 אלף מוצרי מזון טבעי, מזון אורגני, מוצרי בריאות, מוצרים אקולוגיים שונים, תוספתי תזונה, וכו', המפוקחים באופן צמוד ע"י מומחי התזונה של הרשת, ומבטיחים ללקוחות אוכל טרי ובריא.
עדן טבע מרקט, שהינה חנות טבע ענקית עם סניפים בכל רחבי הארץ, מהצפון ועד הדרום, משווקת מזון בריא, אורגני וטבעי וכל סניפיה מאושרים כסופרמרקט אורגני ומפוקחים על ידי ארגוני הפיקוח האורגניים "הארגון לחקלאות אורגנית" ו"אגריאור".
עדן טבע מרקט מעניקה שירות לקוחות מקצועי ללקוחותיה ברחבי הארץ, הן בטלפון, הן בכל הסניפים, והן באינטרנט.
כך, באפשרותכם לקנות את סל המוצרים הטבעי והאורגני שאתם אוהבים גם בלי לצאת מהבית, וליהנות מהסניף של עדן טבע מרקט באיטרנט. באתר של עדן טבע מרקט באינטרנט תוכלו להזמין משלוחים של פירות וירקות אורגניים, קטניות, תבלינים, מגוון מוצרי חלב, רטבים, פסטות, נתחי בשר משובחים, מוצרים ללא גלוטן, ויטמינים, מזון קפוא, ועוד ועוד, כאשר למעשה מרבית המוצרים הנמצאים בסניפים של הרשת נגישים לכם באתר האינטרנט, בלי לבזבז זמן מיותר של נסיעה, חניה, עמידה בתורים, וכו', וללא תלות במיקום הסניפים או שעות פתיחה שלהם.

צריכים את הטלפון של עדן טבע מרקט?

חייגו 1-800-290-000