ויפאליס
שירות לקוחות >> נעליים >> נמרוד טלפון

נמרוד - שירות לקוחות
1-900-720-105


נעלי נמרוד היא רשת הנעלה לפעוטות, ילדים ונוער השואפת לרמה גבוהה מאד של שירות, מקצועיות ושביעות רצון לקוחותיה. המוקד הטלפוני של החברה, מונה מספר רב של נציגי שירות מקצועיים, שבשבילם הלקוח הוא המרכז. אם תתקשרו אל מספר הטלפון של נעלי נמרוד ותציפו את בקשתכם, תזכו למענה מהיר ואיכותי, וכמובן עם חיוך. כמו כן, תוכלו להתייעץ עם נציגי השירות על הנעלת ילדים וטף, לקבל מידע נוסף על מועדון הלקוחות, נקודות המכירה הקרובות ביותר למקום המגורים, ועל המוצרים הנמכרים ברשת. במידה ואתם מעוניינים לשאול שאלה כשהמוקד אינו פעיל, תוכלו להשאיר הודעה ויחזרו אליכם בהקדם.

הטלפון של נעלי נמרוד - Nimrod
נציגי השירות במוקד שירות הלקוחות הינם בעלי ידע רב וניסיון, אך גם בעלי רגישות רבה ותודעת שירות גבוהה. מטרתם של הנציגים היא לא רק למצוא פתרון לכל בעיה, אלא גם לעשות זאת תוך חשיבה שקולה, מתן יחס אישי, רגישות ואמפתיה ללקוח. כאמו,ר כל לקוח של הרשת הוא חשוב – לא משנה אם הוא חבר מועדון או לקוח רגיל. לכל הלקוחות מוענק אותו יחס רציני ומכבד. כמו כן, הרשת צברה מוניטין של אמינות בקרב לקוחותיה, שכן, נציגי השירות מבטיחים ומקיימים: במידה ונציג שירות מתחייב בפני לקוח או לקוחה שיחזיר תשובה במועד מסוים, הוא יקיים את הבטחתו, כאילו חתם עמם על חוזה שאינו כתוב.

לפרטים נוספים – מספר הטלפון של נעלי נמרוד: 1-900-720-105

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com