עיריית נהריה

עיריית נהריה היא הרשות המקומית של העיר נהריה, והגוף האחראי על ניהולה השוטף. שירות מודיעין מרכזי ומתקדם מאפשר לכם גישה מהירה ופשוטה אל כל האגפים והמחלקות בעירייה:
לשכת ראש העיר, מינהל החינוך, מחלקת גני ילדים, היחידה לקידום נוער, מת"י נהריה, שירות פסיכולוגי חינוכי, רווחה חינוכית, המחלקה לשירותים חברתיים, היחידה לטיפול בנוער במצוקה ובסיכון, המרכז לשלום המשפחה, אגף תרבות ופנאי, מנהל תיירות, מחלקת נוער וצעירים, יחידת הנוער, מחלקת ספורט, מחלקת ביטחון וחירום, היחידה לביטחון שוטף, היחידה למאבק בסמים ואלכוהול, מחלקת קליטה, אגף תברואה וסביבה, תלונות הציבור, מחלקת גבייה וכו'.

מודיעין טלפוני עיריית נהריה
שירות מודיעין מתקדם שהוקם עבורכם, מאפשר לכם קבלת כל המידע לו אתם זקוקים מעיריית נהריה, ואף להתקשר במהירות וביעילות עם כל המחלקות והאגפים בה. במקום לחפש באינטרנט ביטויים, כמו: "עירייה דרושים טלפון", "רישום ילדים לגני ילדים נהריה", "רישום לגן עירייה" וכדו', שלא בהכרח יניבו את המידע הדרוש לכם – מהיום, תוכלו בשיחת טלפון אחת, לקבל את כל הפרטים החשובים.
כל המידע – מספר טלפון אחד
העירייה היא גוף תחתיו ניתנים שירותים רבים ומהותיים עבור תושבי העיר. פעמים רבות עולה הצורך לקבלת מידע או שירותים עירוניים, דוגמת רישום לגן ילדים, אך אנו מתקשים באיתור מספרי הטלפון או פרטים נוספים. על מנת להקל עליכם את קבלת השירותים והמידע, הקמנו מודיעין טלפוני חדשני. בחיוג אל מספר הטלפון, תגיעו אל מערכת חכמה לניתוב שיחות, אשר בלחיצות מקשי הטלפון תוביל אתכם אל המידע המבוקש: תשלומי דוחות חניה, ארנונה ומים, מחלקת גביה, הרשמה לגני ילדים, אירועי תרבות, ועוד. ניתן לגשת אל השירות מכל מקום, בכל עת ומכל מכשיר טלפון.

צריכים את הטלפון של עיריית נהריה?

חייגו 04-987-9811