משרד הרישוי טלפון

משרד הרישוי הוא המשרד הממשלתי המאגד את כל ענייני התחבורה והרישוי במדינת ישראל. כיום קיימים 33 סניפים של משרד הרישוי הפזורים בכל רחבי הארץ, ומתוכם ארבעה סניפים הם משרדים מחוזיים, בהם ניתן לבצע פעולות מורכבות יותר שלא ניתן לבצע בשאר הסניפים.

משרד הרישוי מופקד על נושאים רבים כמו הכשרה של נהגים, בחינות, רישיונות, הסמכת מורי נהיגה, הנפקת רישיונות נהיגה ועוד.

הערים בהם ניתן למצוא כיום סניפים של משרד הרישוי הם: אופקים, אילת, אריאל, אשדוד, אשקלון, באר שבע, בית שאן, בית שמש, בני ברק, דימונה, חדרה, חולון, חיפה (בעיר שני משרדים), טבריה, יקנעם, ירושלים (בעיר שני משרדים), כרמיאל, נתניה, דלית אל כרמל, עפולה, פתח תקווה, צפת, קרית ארבע, קרית גת, קרית שמונה, ראשון לציון, רהט, רחובות, רמלה ושפרעם.

מוקד משרד הרישוי

בכדי להקל על האזרחים, משרד הרישוי מפעיל מוקד המעניק שירות לקוחות מקצועי ומאפשר לקבל עדכונים רבים לגבי רישוי רכב, נהיגה וכדומה. המוקד מאפשר גם ביצוע תשלומים בחיוג אחד באמצעות כרטיס האשראי וכך לחסוך זמן יקר.

מספר הטלפון של המוקד הוא 5678* או 1-222-56-78. המוקד פעיל בימים א'-ה' בין השעות 7:00-20:00 ובימי שישי וערבי חג בין 7:00-13:00.

טלפון משרד הרישוי

מספר טלפון משרד הרישוי מרכזי, מספר הטלפון של מטה אגף הרישוי הוא 02-6663050 או 02-6663056. שעות המענה הטלפוני במספרים האלו הם בין 9:00-12:00 בלבד.

מעבר לכך, תוכלו לפנות בטלפון אל המשרד המחוזי המתאים על פי אזור המגורים שלכם. אלו הם מספרי הטלפונים:

  • מחוז חיפה והצפון: 04-8818821 או 04-8818803 בין השעות 8:00-12:00.
  • מחוז ירושלים והדרום: 02-5682211 או 02-5682223 בין השעות 8:00-13:00.
  • מחוז תל אביב והמרכז: 03-5027666 או 03-5027606 בין השעות 8:00-13:00.
  • מחוז באר שבע והנגב: 08-6406120 בין השעות 8:00-12:00.

שירות לקוחות משרד הרישוי

משרד הרישוי מעניק שירות לא רק במוקדים הטלפונים, בעיקר בשל העובדה שזמני ההמתנה בטלפון יכולים להיות ארוכים יחסית, במיוחד בתקופות של עומס. לכן, אם אתם זקוקים לשירות כל שהוא ממשרד הרישוי עדיף לנסות לפנות במקביל בכמה אמצעי התקשרות שונים וכך לקבל את המענה המהיר ביותר שניתן.

5678*

צור קשר משרד הרישוי

מעבר לפניה טלפונית, תוכלו לפנות אל משרד הרישוי באמצעות דואר אלקטרוני לכתובת tlunot@mot.gov.il.מחפשים את המספר של משרד הרישוי טלפון או של מסרד הרישוי, משרד התחבורה או מסרד התחבורה?

בדף זה תמצאו את הטלפון של משרד התחבורה לכל מי שמחפשים עזרה ברישוי רישוי משרד הרשוי יכול לעזור לכם בזה, טלפון של משרדי הרישוי טלפון של משרד הרישוי וטלפונים חשובים נוספים, כל הנושאים שמטופלים בנהיגה, הוצאת רישיון חידוש רשיון חידוש רישיון נהיגה או חידוש תעודת זהות, תאוריה תיאוריה משרד התחבורה טסט ביטוח רכב או כל נושא אשר מטופל על ידי משרד הרישוי ומשרד התחבורה:
רשיון נהיגה לימוד תיאוריה או לימוד תאוריה, וכן מבחן תאוריה, מה המספר של משרד הרישוי טלפון? ykpui nars vrhauh

משרד הרישוי משרדי הרישוי | רשיון נהיגה לאופנוע | חידוש רשיון נהיגה | רשיון נהידה | רישיונות נהיגה | משרדי הרישוי | משרד הרישוי טלפון | משרד הרישוי הנהלה | טלפון של כל משרדי הרישוי, סניפים משרד הרישוי בארץ
קישור

צריכים את משרד הרישוי והתחבורה? חייגו *5678 משרד הרישוי טלפון

כמה פעמים ניסיתם למצוא את הטלפון של משרד הרישוי? כמה פעמים נדרשתם להתקשר אל משרד הרישוי בשביל עניינים בירוקראטיים שונים ובזבזתם זמן יקר על חיפוש הטלפון הנכון, מציאת הסניף אליו אתם אמורים להתקשר וכדומה? זה הזמן שיהיה לכם את טלפון משרד הרישוי בכל הסניפים בכל הארץ.

גם היום בעידן של האינטרנט, בו הכל יכול להיעשות דרך המייל או דרך פנייה ישירה באמצעות האתר, לא פעם אנחנו צריכים להרים טלפונים ולדבר ישירות עם פקיד. אין לנו ברירה, אחרת הדברים לא יתבצעו כמו שצריך. זה נכון כשמדובר במשרד הרישוי וזה נכון כשמדובר במוקדים אחרים.

היום להבדיל מבעבר, יש לנו אפשרות להגיע אל כל הטלפונים של כל הרשויות, כל הסניפים והמוקדים דרך אתר אינטרנט אחד שמאגד את כל המספרים, אנחנו לא צריכים לשמור את כל המספרים על נייר, לא בספר טלפונים ובטח לא לשמור את הספר של דפי זהב. לשמחתנו אנחנו יכולים גם לאגד את כל המספרים בפלאפון שלנו, לשמור את כל מה שאנחנו צריכים, אך מה הטעם להשקיע זמן בהכנסת המספרים למכשיר הפלאפון שלנו אם אנחנו יכולים להסתמך על אתר אחד, אמין ובטוח, דרכו אנחנו יכולים למצוא את כל המספרים.

היתרון של חיפוש מספרים דרך אתר אינטרנט הוא שהמספרים מתעדכנים בו בכל עת שהמספר משתנה, הן אם המספר מתחלף והן עם הסניף נסגר או נפתח אחד נוסף. יתרון נוסף הוא, שכיום באמצעות מכשיר הסלולר אפשר להיכנס לכל אתר בכל שלב, לכן גם לא צריך לשמור את כל המספרים במכשיר, דבר שגם דורש יותר מדי עבודה וגם עלול ליצור בלגן במספרי הטלפונים שלנו.

באמצעות אתר אינטרנט שמאגד את כל המספרים, אפשר להגיע, כאמור, לכל מספר, בכל שעה, מכל מקום. כך אם יש לכם צורך למצוא טלפון משרד הרישוי בעיר שלכם או בכל עיר אחרת, אתם יכולים לעשות את זה במספר פעולות קצרות. כל מה שאתם צריכים זה את האינדקס של מספרי הטלפון אצלכם במכשיר, והנה כל המספרים פרושים על גף היד שלכם.

האינדקס הוא אתר שמכיל את כל מספרי הטלפונים של כל הרשויות והמוסדות בישראל, החל מטלפון משרד הרישוי וכלה בטלפונים של משרדים ממשלתיים שונים, מוסדות לימוד, רשויות מקומיות, תאגידי מים, מוקדי שירות לקוחות של כלי תקשורת, מוקדי שליחויות, מוקדי קופונים, מוקדי אוכל ועוד. כל מה שאתם צריכים נמצא באתר אחד, אתם מוזמנים להיכנס אלינו ולגלות את זה.

5678*