ונוסיל
אינדקס שירות לקוחות >> משרדי ממשלה >> חברת מקורות טלפון

מקורות טלפון
1-900-721-306
באינדקס כל שירותי הממשלה


חברת מקורות היא תאגיד המים הארצי של ישראל. החברה פועלת מזה 75 שנה ואחראית על אספקת המים לתושבי המדינה. בזכות חברת מקורות נחשבת מדינת ישראל למובילה בעולם בתחום ההטפלה, טיהור, ייצור ושימור המים. חלק מהטכנולוגיות והמודלים המתקדמים שפיתחה נמכרו בארצות שונות בעולם.

במה מטפל אגף שירות לקוחות בחברת מקורות?
חברת מקורות מפעילה שירות לקוחות טלפוני, ורבים סבורים שבהתקשרות עם מספר הטלפון של החברה יינתן מענה לשאלות ברמה העירונית. אך חברת מקורות למעשה פועלת בשיתוף פעולה עם תאגידי המים המקומיים, והם הכתובת לבעיות מסוג זה. שאלות בנושא דוברות, במקרים של פיצוץ צינור באזורים בינעירוניים, שאלות בנוגע לחשבונות של רשויות מקומיות ועוד, יקבלו מענה מהיר על ידי התקשרות לאגף שירות לקוחות של החברה.

יחס אישי בשירות לקוחות
חברות רבות סופגות תלונות על כך שזמן ההמתנה ארוך עד שהנציג מתפנה לשיחה באגף שירות לקוחות. בניתוב החיוג לחברת מקורות אין זמן המתנה כלל, ונציג אנושי הוא שמפנה את הלקוח לאגף הרלוונטי לבקשה, וכך ניתן לו שירות אופטימלי. לכן רצוי להכין מראש את השאלה או הבקשה, בכדי להסביר אותה לנציג.

מספר הטלפון של מקורות
מספר הטלפון של חברת מקורות זמין מהשעה 7:30 בבוקר עד 15:30 בצהרים, וניתן להתקשר מכל מכשיר טלפון. היחס האדיב והמקצועי לו זוכים הלקוחות בחיוג לקו הטלפון של חברת מקורות הוא מאפיין ייחודי וחשוב עליו שומרת החברה מאז שהוקמה ועד היום.

חייגו למקורות בטלפון: 1-900-721-306

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com