מפעל הפיס

במידה ואתם מעוניינים ליצור קשר עם מפעל הפיס, חשוב שתדעו כי אין צורך שתצאו מהבית או המשרד ותכתתו את רגליכם לכיוון הסניף הקרוב למקום המגורים או העבודה שלכם. כיום מפעיל הגוף הציבורי היחיד בישראל שרשאי לעסוק בהימורים באופן חוקי מחלקת שירות לקוחות מקצועית שמספקת מענה מהיר וסבלני לכל פונה.

שירות לקוחות מפעל הפיס
שירות לקוחות מפעל הפיס עומד לרשות הציבור הרחב בימים ראשון עד חמישי בין השעות שמונה בבוקר ועד ארבע אחר הצהריים ובימי שישי וערבי חג זמין לפניות בין השעות שמונה בבוקר ועד שתים עשרה וחצי בצהריים. במוקד שירות הלקוחות מועסקים אנשי מקצוע אדיבים וקשובים המטפלים מדי יום באות פניות בנושאים מגוונים.

מוקד מפעל הפיס, לא רק בטלפון
מוקד מפעל הפיס מספק בנוסף לאפשרות של תקשורת טלפונית, גם אפשרות פנייה באמצעות פקסים. הקהל הרחב מוזמן לשלוח פקסים למוקד בכל שעה שהיא במהלך היממה ולקבל מענה תוך זמן קצר. מספר טלפון של מפעל הפיס לשליחת פקס עבור מחלקת פניות הציבור ועבור מחלקת המנויים של מפעל הפיס המספר .

עבור אילו שימושים משמש מספר הטלפון של מפעל הפיס?
כפי שציינו נושאי הפניות למפעל הפיס מגוונים בצורה בלתי רגילה. בין היתר מדובר על פניות בנוגע לבירורים שונים אודות התקנון של ההגרלות השונות, המועדים שלהן, בקשות לטיפול במקרים חריגים, בירורים בנוגע למלגות לימודים, שאלות בנוגע לחוקי המס הקשורים לזכיות בהגרלות ועוד.

מה מספר הטלפון של מפעל הפיס
וכעת לגבי השאלה המרכזית מה מספר הטלפון של מפעל הפיס – ובכן, מספר טלפון של מפעל הפיס קוראים נכבדים נמצא כאן. מלבד דרכי ההתקשרות שצוינו לעיל אתם מוזמנים בהחלט גם לפנות למפעל הפיס בכתב לכתובת מפעל הפיס, רחוב הפטמן 3, ת.ד. 7019 תל אביב, מיקוד 61070 וכמובן שגם להגיש פניות דרך אתר האינטרנט של מפעל הפיס.

ליצירת קשר עם מפעל הפיס

חייגו : 03-694-0177