טלפון מינהל מקרקעי ישראל

שירות לקוחות מינהל מקרקעי ישראל
מינהל מקרקעי ישראל, שהינו הבעלים של מרבית הקרקעות במדינה, מפעיל עבורכם קו טלפון ובו מוענק שירות לקוחות מקצועי ואדיב בכל הנוגע אל רשות מקרקעי ישראל.
בשיחת טלפון למינהל מקרקעי ישראל תוכלו לקבל מענה בכל בעיה או שאלה הנוגעות, בין היתר, לרפורמה של מינהל מקרקעי ישראל, הפקת אישורים וטפסים, לרבות במגזר הפרטי והמגזר החקלאי, בכל הנוגע לאישור זכויות בנכס, העברת זכויות והארכתן, התחייבות לרישום משכנתא או ביטולה, חוזה מכירה, חוזה פיתוח או חוזה חכירה, שינויים במקרקעין, ועוד.

טלפון מינהל מקרקעי ישראל
מעתה אין צורך לעמוד בתורים, וניתן פשוט להתקשר למספר טלפון של מינהל מקרקעי ישראל ולקבל את כל המידע הרצוי מצוות שירות לקוחות רשות מקרקעי ישראל מיומן ומנוסה.
מחפשים מה מספר הטלפון של מינהל מקרקעי ישראל? פשוט חייגו למספר הטלפון המופיע למעלה, ותגיעו לנציג שירות לקוחות שישמח להשיב לשאלותיכם.

מספר הטלפון של מינהל מקרקעי ישראל
אם גם אתם זקוקים לשירותים או מידע, טפסים או אישורים מרשות מקרקעי ישראל, במקום לבזבז זמן יקר, כל שעליכם לעשות הוא להתקשר אל מספר הטלפון של מינהל מקרקעי ישראל ולקבל את התשובות שחיפשתם.
במוקד שירות לקוחות של מינהל מקרקעי ישראל תוכלו לקבל מענה בשיחת טלפון אחת גם לגבי תב"ע (תכנית בנין עיר), תמ"א (תכניות מתאר ארציות), מכרזי מקרקעין, חוזי פיתוח וחוזי חכירה, משכנתאות, תשלומים, ועוד ועוד.

המוקד הטלפוני

מספר טלפון 03-9533333 , 5575*

שעות פעילות המוקד הטלפוני

בימים א' עד ה' משעה 8:00 עד 19:00

בימי שישי בשעות 8:00 עד 12:00

שירותי המוקד הטלפוני

  • מתן מידע אישי לכלל הנושאים והלקוחות מתוך התיק המתנהל ברשות מקרקעי ישראל
  • מתן מידע אישי מהתיק/חוזה לאחר תהליך הזדהות 
  • משלוח העתקי מסמכים בדואר אלקטרוני/דואר ישראל לבעל הנכס או למיופה כוחו בלבד
  • מתן מידע מקיף לכל המעוניין. המידע כולל שאלות ותשובות, טפסים והסברים
  • מכרזי מקרקעין – מידע כללי בלבד

חייגו למינהל

בטלפון: 03-9533333