מועדון members של לשכת עורכי הדין ורואי החשבון

באמצעות כרטיס אשראי של ישראכרט זכאים חברי מועדון members של לשכת עורכי הדין ורואי החשבון לקבל שלל הנחות והטבות במאות בתי עסק בישראל. בדומה לכל מועדוני הצרכנות האחרים כמו חבר של אנשי הביטחון ומועדון טוב של עובדי המדינה, גם מועדון members של לשכת עורכי הדין ורואי החשבון מעמיד בפני עמיתיו תנאים מיוחדים המסייעים בצרכנות נבונה. רוצים לקבל פרטים אודות מועדון members וכיצד תוכלו להזמין כרטיס חבר כבר היום? כאן תמצאו את כל המידע הרלוונטי, כולל טלפון של שירות לקוחות, כתובת המשרדים וכתובת של אתר האינטרנט.

מועדון members של לשכת עורכי הדין ורואי החשבון
מועדון members של לשכת עורכי הדין ורואי החשבון מיועד לחברי הלשכות עו"ד ורו"ח בישראל. מטרתו להעניק ערך מוסף לקשר בין הארגון לעמיתיו ומציע ללשכות דרך חדשה להענקת הטבות בתחומי רווחה שונים: תרבות, בילוי, פנאי, טיפול יופי ואסטטיקה, נסיעות לחו"ל, נופש בארץ, השכרת רכבים, אטרקציות, סדנאות, לימודים, מזון, ביגוד, הנעלה, מתנות, ספורט, מחשבים, אלקטרוניקה, צילום ודפוס, רפואה, ביטוחים, נדל"ן, השקעת והרשימה עוד ארוכה. בנוסף לכך, חברי מועדון members נהנים ממסלולים מועדפים בבנקים.

מועדון members של לשכת עורכי הדין ורואי החשבון
באתר האינטרנט של מועדון members של לשכת עורכי הדין ורואי החשבון חברי מועדון הטבות של ממברס (עורכי דין, רואי חשבון ובני משפחתם) יכולים למצוא את כל המידע המעניין אותם מסודר לפי קטגוריות. באתר שלוש קטגוריות ראשיות: עולם הצרכנות, עולם הקניות והפנאי ועולם התיירות. כך למשל, לרשותם של החברים חברת הוט בכבלים מציעה חבילה מיוחדת, חברת הרץ מציעה הנחה של כ- 11% על השכרת רכבים בחו"ל, חברת סונול מציעה הנחה של 5% בחנויות סונול וכ- 20 אגורות החזר על ליטר דלק, חברת הראל פיננסיים מציעה מסלולי השקעה אטרקטיביים.

צריכים את הטלפון של מועדון members?

חייגו 03-6946840