מלונות דן

רשת מלונות דן, החלוצה בתחום התיירות והמלונאות בישראל, היא שם נרדף לאיכות ולסטנדרט בינלאומי. שמרבית האישיים החשובים המגיעים אלינו מחו"ל מעדיפים ללון באחד ממלונות דן הפרוסים ברחבי הארץ מאילת ועד חיפה. מלונות דן מספקים שירות ברמה הכי גבוהה בארץ, את המטבח העשיר והבריא מכולם וגם את האטרקציות הייחודיות ביותר, הן מבחינת מיקומם של המלונות והנוף והן מבחינת הפעילויות לאנשי עסקים, למשפחות, לילדים ולנופשים בודדים. רוצים לקבל עוד פרטים על מלונות דן, מבצעים, נופש באילת, מלון בים המלח, מלון בירושלים או מלון בתל אביב – כאן תמצאו את כל המידע המקיף כולל טלפון, כתובת המלון וכתובת אתר האינטרנט.

מלונות דן – מידע כללי
רשת מלונות דןDan Hotels) ) נוסדה בשנת 1947 לאחר שבעלי הרשת, האחים יקותיאל ושמואל פדרמן, רכשו את הפנסיון קטה דן על שפת הים בתל אביב (כיום מלון דן תל אביב בין הרחובות הירקון והרברט סמואל). אז היה ברשותם רק 21 חדרי אירוח וכיום לרשת 14 בתי מלון שונים ברחבי הארץ הכוללים 3,700 חדרי אירוח ולמעלה מ- 3,000 עובדים.

מלונות דן – מידע שימושי
לרשת דן כאמור 14 מלונות שונים ברחבי הארץ. בירושלים: המלך דוד, דן ירושלים, דן פנורמה ודן בוטיק. בתל אביב: דן תל אביב ודן פנורמה תל אביב. בחיפה: דן כרמל, דן פנורמה חיפה ודן גני חיפה. באילת: דן אילת ודן פנורמה אילת. בהרצליה – דן אכדיה, באשקלון – דן גני אשקלון ובקיסריה – דן קיסריה. המותג דן מייצג את מלונות היוקרה של הרשת, המותג דן פנורמה מייצג רמה מאופקת יותר המציעה לנופשים מחירים הרבה יותר זולים מהמותג דן. המותג גני דן הוא המותג החדש של הרשת ומציע רמת אירוח עממית במחירים זולים.

צריכים את הטלפון של מלון דן?

חייגו 1700-50-50-80