מי שבע מוקד תשלומים ושירות לקוחות

מי שבע – לדעת לחסוך מים
מי שבע הינו תאגיד מים של באר שבע ואופקים ומספק מים לכ-90,000 בתי אב בשטח האחריות שלו. התאגיד הוקם בשנת 2007 בשבע מכוח חוק תאגידי מים וביוב התשס"א – 2001 ומאז פועל לשיפור איכות חיי התושבים הן מבחינת איכות מי השתייה, שמירה על איכות הסביבה בניקוז הביוב וכמובן בתכנון עקבי ורציף של תכניות לפיתוח ושדרוג תשתיות קיימות וחדשות. התאגיד אחראי על 700 ק"מ של צנרת מים בנוסף ל-700 ק"מ של צנרת ביוב.

מי שבע – ההון האנושי כמטרת על
כל תושב וצרכן המבקש ליצור קשר עם התאגיד יכול לעשות כן באמצעות פניה פיזית למשרדי התאגיד בישוב בו הוא מתגורר בתחום אחריות התאגיד, או במייל. ניתן גם לפנות לצורך דיווח על תקלות למוקד 106 של העירייה בנוסף למספר טלפון. בכל אחד מהטלפונים ניתן לקבל שירות טלפוני נעים ויעיל, מקצועי ומסביר פנים. המטרה העיקרית היא שיפור השירות לתושבים באופן הנגיש ביותר.

מי שבע – פיתרון לכל בעיה
יעילות היא חלק בלתי נפרד מפעילות תאגיד מי שבע. בין אם מדובר על איתור ותיקון תקלות ומפגעים, בין אם מדובר על מערכת תשלומים מהירה ומסודרת וכמובן גם פניות בכל נושא אחר. הפניה של לקוח אל משרדי החברה היא חשובה ומטופלת במלוא הרצינות והמקצועיות, אך ניתן לבצע מספר פעולות מקדימות, שהרי הטכנולוגיה תמיד מציעה שיפור תנאים. הדבר יכול לבוא לידי ביטוי בפעולות שניתן לבצע באתר, בקשר שאפשר ליצור עם מוקד שירות של התאגיד בכל שעה או פניה אל מרכז מידע כדי לקבל את כל המידע הנדרש.

מי שבע – עתיד בטוח
אמנת השירות הינה חלק בלתי נפרד מפעילות התאגיד ולכך תמיד יש לשאוף בעבודה.

ליצירת קשר עם תאגיד המים מי שבע

חייגו : 1-800-071-562