ויפאליס
שירות לקוחות >> רשתות מוצרי חשמל >> מחסני חשמל טלפון

מחסני חשמל - טלפון שירות לקוחות :
1-900-72-00-61


מחסני חשמל היא הרשת הזולה ביותר לשיווק מוצרי חשמל ואלקטרוניקה בארץ, זוכת גביע השירות על פי מכון גיאוקרטוגרפיה בפעם ה – 15 ברציפות. בבעלות הרשת 23 חנויות ברחבי הארץ, והיא הראשונה שהשתמשה בשיטת המחסנים, המאפשרת ללקוח לקחת איתו הביתה את המוצר שרכש מיד לאחר הקנייה.

מצטיינים באגף שירות לקוחות
מחסני חשמל ידועה בזכות איכות מערך שירות הלקוחות שלה, והנציגים נותנים מענה מדויק ומלא על כל פניה. שאלות לגבי מהות המוצרים, איכותם ויכולותיהם, שאלות על סניפים, מוצרים פגומים ועוד ועוד - כל אלה ניתנים באגף שירות לקוחות של החברה.

מספר הטלפון של מחסני חשמל – לשירות הלקוחות
הנציגים באגף שירות לקוחות טלפוני של מחסני חשמל עברו הכשרה קפדנית, והם בעלי תודעת שירות גבוהה. הם מקדישים את כל הזמן שדרוש לכל לקוח, ולא ממהרים לסיים את השיחה איתו. הם מתייחסים לכל אחד בסבלנות וברגישות, ומחוייבים לתת לו שירות עד שיהיה מרוצה. היחס האישי והקשוב הוא שעושה את מספר הטלפון של מחסני חשמל לסמל של איכות.

מה כדאי להכין לפני הפנייה לאגף שירות לקוחות טלפוני?
במקרה של תלונה על מוצר, רצוי להכין מספר דברים לפני החיוג למספר הטלפון של החנות: הקבלה על קניית המוצר, מקום הקנייה, התאריך והברקוד. בנוסף, רצוי לפרט בצורה מדויקת את הבעיה בשלמותה, בכדי שהנציגים יידעו להצביע על מקורה, ולטפל בה בהתאם. מציאת פרטים אלה עשויה לקחת מעט זמן ומאמץ, אך היא הכרחית להמשך טיפול יעיל ומהיר. לכן, רצוי לשמור את כל הקבלות ופרטי הקנייה כבר ברגע רכישת המוצר, ולחסוך זמן יקר בהמשך, במקרה שיהיה צורך בפנייה לאגף שירות לקוחות.

לשירות הלקוחות של מחסני חשמל חייגו 1-900-72-00-61

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com