שירות לקוחות מגזינים מוטו תקשורת

קבוצת מוטו תקשורת הינה חברת תוכן מובילה, המפיקה כיום כ – 14 מגזינים לכל המשפחה. המוכרים שבהם: הורים וילדים, להיות משפחה, טבע הדברים, גלילאו צעיר, מוטו, דרך האוכל.
מוקדי השירות הטלפוני של המגזינים הללו, מספקים ללקוחות את המידע הנחוץ להם בכל הקשור לרכישת מנוי חדש או חידוש מנוי קיים, ומטפלים בסוגיות פרטיות באמצעות הכלים שלרשותם.
כל לקוח זוכה ליחס אישי, מלא סבלנות ואמפתיה מצד נציג השירות, שבמהלך השיחה מנסה להבין ללבו ולספק לו את המענה המהיר, האיכותי והמקצועי ביותר. בפנייה למוקד השירות, וודאו שאתם יודעים בדיוק מה אתם מתכוונים לשאול, נסחו בבהירות את פנייתכם על מנת שהמענה שתקבלו יהיה מדויק ולעניין.

הטלפון של טבע דברים, גלילאו צעיר, מוטו, הורים וילדים, להיות משפחה
הנציגים במוקדי השירות הטלפוני, מעניקים לכל לקוח שירות מדרגה ראשונה. במוקדים רבים, לקוחות ממתינים זמן רב עד שמקבלים מענה, וגם אז לא תמיד מצליחים להשמיע את כל מצוקותיהם. לעומת זאת, במוקדים הטלפוניים של טבע הדברים, דרך האוכל וכד' הלקוחות נענים במהירות, ויכולים לפרט את פנייתם באופן מלא. כאשר ניתנת ללקוחות אפשרות לפרט בשיחה אחת את כל הבעיות – ניתן לטפל בהן במרוכז ולחזור עם מענה מהיר ואיכותי. בכל שאלה, בעיה, בקשה או הצעה ניתן לפנות אל נציגי השירות בטלפון, במהלך שעות הפעילות.

צריכים את הטלפון של הורים וילדים, להיות משפחה, מוטו, גלילאו צעיר, טבע הדברים, דרך האוכל?

חייגו 077-7505552