בית חולים מאיר

מרכז רפואי מאיר
מאיר הינו מרכז רפואי מבית קופת חולים כללית, המהווה בית חולים מרכזי עבור תושבי השרון. בית החולים מאיר ממוקם בעיר כפר סבא וכולל בתוכו מרפאה מרכזית לרפואת ספורט המשרתת את הספורטאים האולימפיים של ישראל. המרכז הרפואי אינו מהווה בית חולים פרטי והוא נותן שירותים לכלל האזרחים וללקוחות הקופה, בעיקר באזור השרון. שירות מודיעין חדש הוקם עבורכם, לקוחות ביה"ח, על מנת להקל עליכם את קבלת המידע הדרוש לכם. באמצעות חיוג אל מודיעין טלפוני זה תוכלו לברר את כל שעליכם לדעת ולנתב בין המחלקות השונות המוצעות ע"י מרכז רפואי מאיר. כל שעליכם לעשות הוא לחייג אל מספר הטלפון.

מודיעין טלפוני – בי"ח מאיר
מהיום, באמצעות שיחת טלפון פשוטה תוכלו לברר פרטים חשובים טרם ההגעה לבית חולים מאיר: כתובת, דרושים, שעות פעילות ועוד. כמו כן, תוכלו לנתב בין המחלקות השונות והשירותים השונים של ביה"ח: מרפאה כללית, מרכז בריאות האישה, מרפאות חוץ, רפואת ספורט, מעבדות, בדיקות דימות וכו'. קו טלפוני חדשני מאגד עבורכם את כל המידע הנ"ל וחוסך לכם מאמץ מיותר בחיפוש אחר מספרי טלפון שונים עבור כל שירות או מחלקה.

מוקד טלפוני כללי – למען בריאותכם
לרוב אנו פונים אל בתי חולים כאשר אנו נתקלים בעניין בריאותי הדורש התייחסות. על מנת לחסוך עבורכם את הטרטור הכרוך באיגוד מידע ועל מנת שתוכלו להתרכז בבריאותכם ובהחלמתכם – הקמנו שירות מודיעין כללי. בחיוג אל קו טלפוני , תגיעו אל מוקד טלפוני מתקדם המושתת על מערכת חכמה של ניתוב שיחות. מספר טלפון זה הינו מספר מוביל אשר באמצעות הטכנולוגיה החדשנית שלנו ידע לנתב אתכם לקבלת מענה מהיר ואמין. כל שעליכם לעשות הוא לחייג אל מספר הטלפון המצורף, לעקוב אחר הדרכת המערכת ללחיצת מקשי הטלפון והמידע בידכם. את השירות ניתן לקבל בכל שעה, מכל מקום ומכל מכשיר טלפון.

גם הטלפון של בית חולים מאיר באינדקס בתי החולים של ישראל

09-747-2555