כלל חברה לביטוח

צריכים פוליסת ביטוח? חברת ביטוח כלל היא אחת מחברות לביטוח הגדולות בארץ, חברת כלל פיננסים היא חברה בת של כלל ביטוח פנסיה ופיננסים מקבוצת אי.די.בי.
ניתן למצוא בחברת ביטוח כלל את מגוון פתרונות ביטוח להם אתם זקוקים
להלן רשימת ביטוחים אותם ניתן לעשות בחברת כלל :ביטוח עסקים- ביטוח בית עסק, ביטוח עסק ייעודי. ביטוח רכב (ביטוח מקיף, רכב ביטוח, ביטוח רכבים)- ביטוח מקיף, ביטוח צד שלישי או ביטוח חובה.
ביטוח דירה- בביטוח של כלל אתם יכולים למצוא מענה לכל צרכי הביטוח שלך לדירה ותכולה.
ביטוח בריאות או ביטוח חיים הכולל גם ביטוח שיניים, ביטוח חיים וריסק, ביטוח נסיעות לחו"ל ביטוחי בריאות לשוהים בחו"ל. ביטוח תאונות אישיות- מאחר וכולנו חשופים לתאונות אישיות גם בבית וגם בחוץ, לעולם איננו יכולים להיות בטוחים שאנחנו חסינים לגמרי מפני תאונה.ביטוח מנהלים – פוליסת ביטוח מנהלים מאפשרת לשמור על רמת החיים של משפחתך אשר עלולה להיפגע קשות בעת מוות, בעת אובדן יכולת העבודה וההשתכרות ואף בעת פרישה.

משפחה בישראל היום חייבת לעשות ביטוח על מנת שתהיי מוכנה לכל צרה שהיא, לחברת כלל יש סוכנויות ביטוח בכל רחבי הארץ, כל אשר עליכם לעשות זה לבדוק מיהו הסוכן הקרוב לביתכם עימו תוכלו להצטרף לתוכניות הביטוח אשר מציעה חברת כלל, סוכני מביטוח ישמחו לעזור.
לפני שאתם רוכשים פוליסת ביטוח עליכם לעשות השוואת ביטוח , מחיר ביטוח השוואת מחירי ביטוח את הפוליסה יש להבין על כל סעיפיה.

לשירות לקוחות כלל חייג

6564*

או במספר טלפון: 03-9420434