שירות לקוחות ישראל היום

עיתון "ישראל היום" מופץ באופן חינמי בנקודות רבות ברחבי הארץ, והינו אחד העיתונים הפופולאריים בישראל כיום. מוקד שירות הלקוחות של העיתון, מספק לקוראים מענה מקיף לכל שאלה או בעיה, ומאפשר לכם להישאר מעודכנים בכל מה שחשוב לדעת. במידה והינכם מעוניינים ליצור קשר עם המוקד באמצעות מספר הטלפון של ישראל היום, כדאי שתדעו את שעות הפעילות של מוקד השירות: המוקד פעיל בימים א – ה בין השעות 17:00 – 7:00, וביום ו' בין השעות 13:00 – 7:00. מומלץ להתקשר שלא בסמוך לסיום שעות הפעילות, על מנת שתוכלו לפרט את פנייתכם בצורה הטובה והמלאה ביותר ולקבל את המענה המדויק.

הטלפון של ישראל היום
המוקד הטלפוני של ישראל היום, מספק לגולשים את כל המידע שהם צריכים בנוגע לנקודות ההפצה של העיתון, רכישת מנוי והזמנת משלוח. במידה ולקוח מעוניין לברר היכן מחלקים את העיתון באזור מגוריו, הוא יכול למסור לנציג השירות את הכתובת שלו ולקבל את רשימת נקודות ההפצה הקרובות אליו ביותר. כמו כן, ניתן להצטרף לשירות משלוחים (בתשלום), או לבקש לקבל את המהדורה הדיגיטלית לדואר האלקטרוני בחינם. לקוח יכול לשנות את מען המשלוח במידה ועובר דירה, כל שעליו לעשות הוא ליצור קשר עם המוקד ולעדכן את אחד מנציגי השירות.

חשוב לנו לשמוע אתכם
נציגי מוקד השירות הטלפוני, שמחים לקבל חוות דעת מהלקוחות הנוגעות לטיב השירות שקיבלו. כל דעה שמושמעת נלקחת בחשבון, ומאפשרת למוקד השירות לשפר את עצמו.
על כן, אל תהססו להתקשר ולשתף.

צריכים את הטלפון של ישראל היום?

חייגו  8444*