יחד 

בדומה לארגון המורים, השוטרים, הסוהרים או עובדי היי-טק גם ארגון הרופאים בישראל מציע לעובדים מועדון צרכנות נבונה. זהו מועדון יחד – מועדון צרכנות לרופאים המיועד לכלל רופאי ישראל ובני משפחתם. המועדון מנוהל על ידי ההסתדרות הרפואית וכיום הוא כולל כ- 80 בתי אב. רוצים לקבל עוד פרטים על מועדון יחד – כאן תמצאו כל מה שחיפשתם, כולל מספר טלפון של שירות לקוחות, כתובת החברה וכתובת אתר האינטרנט.

יחד – מועדון צרכנות לרופאים – על המועדון
יחד – מועדון צרכנות לרופאים נוסד בשנת 1998 במטרה להציע לרופאים ובני משפחתם הנחות והטבות בשורה ארוכה של בתי עסק, חברות ונותני שירותים. אך לא רק רופאים יכולים ליהנות מהטבות של מועדון יחד. לפני מספר שנים למועדון הצטרפו גם עובדי חברת החשמל, התאחדות הקבלנים, אל על, מכון ויצמן, טבע, פסיכולוגים, בנק לאומי ולאומי קארד. על מנת ליהנות ממבצעים ומהנחות חברי המועדון צריכים להנפיק כרטיס אשראי דרך חברת CAL.

יחד – מועדון צרכנות לרופאים – על ההטבות
לרשותם של עמיתי מועדון יחד – מועדון צרכנות לרופאים המעניק את שירותיו גם לעובדים ממגזרים אחרים, רשימה ארוכה של בתי עסק ותחומים בהם ניתן לקבל הנחות והטבות. לרשותם חנויות ובתי עסק בתחום הבית והמשרד: בטיחות, טקסטיל, מוצרי הצללה, מזרנים, מכונות קפה, מטבחים, ריהוט, תאורה וכו'. לרשותם לימודים והשתלמויות: בתי ספר ומכללות, קורסים וסדנאות. לרשותם ענפי ספורט: אירועי ספורט, בתי ספר וקורסים, מועדוני בריאות, בריכות שחייה, מועדוני כושר. לרשותם תחבורה ורכב: אביזרי רכב ואופניים, השכרת רכבים וליסינג, מוסכים, צמיגים ותחנות דלק. כמו כן לרשותם של העמיתים תחומי אופנה, הלבשה, הנעלה, תקשורת, מחשבים, אלקטרוניקה, בעלי מקצוע, תיירות ונופש, תרבות ופנאי, בילויים, מסעדות, הופעות, תכשיטים, מתנות וגם המון כלים פיננסיים.

צריכים את הטלפון של מועדון יחד?

חייגו 03-613-8406