יובנק

יובנק הוא אחד הבנקים המסחריים הוותיקים בישראל המציע את שירותיו במסגרת בנקאות פרסונאלית לבעלי עושר פיננסי. כאן באתר ריכזנו עבורכם את כל המידע אודות בנק יובנק: מספרי טלפון של שירות לקוחות, כתובת של הסניף הקרוב, שעות פתיחה ועוד.

בנק יובנק – בנקאות אישית
בנק יובנק (U-Bank) נוסד בשנת 1934 והוא שייך לקבוצת הבנק הבינלאומי המפעילה עוד כמה בנקים כמו מסד, אוצר החייל ובנק פועלי אגודת ישראל. למעשה מדובר ברשת בפריסה ארצית הכוללת כיום כ- 170 סניפים בהם הלקוחות יכולים למצוא את כל הכלים הפיננסיים הנחוצים להם. בנק יובנק, הנחשב לבנק הקטן מכולם מספק ללקוחותיו בנקאות מותאמת אישית תוך שמירה על דיסקרטיות מוחלטת וסטנדרט שירות בינלאומי. העובדה שזהו בנק קטן מספקת לו יתרונות רבים כגון דינמיות, שירותיות גבוהה וחדשנות. עם זאת, בנק u מחזיק בנתח שוק של כ- 8% ממחזור המסחר היומי בבורסה לניירות ערך בתל אביב, לכן הוא נמצא בחמישיית הגופים המובילים בענף ההשקעות הבורסאיות בישראל. כמן כן, הוא מחזיק ב- 42% מענף קרנות הנאמנות המקומי עם 460 קרנות נאמנות שונות.

בנק יובנק – שירותים מקוונים
בנק יובנק מספק את שירותיו ללקוחות באמצעות 8 סניפים וגם באמצעות שירות הבנקאות המקוונת במחלקת ה- On-line. הלקוחות זוכים למענה מיידי וכאמור דיסקרטי ולרשותם: קו פקס של יובנק המאפשר לקבל מידע אודות פעילויות הנעשות בחשבון ומצב עדכני ומערכת למסחר בינלאומי שהיא מערכת חדשנית שפותחה במיוחד עבור לקוחות מוסדיים למסחר בינלאומי בניירות ערך. דרך האתר ניתן לבצע עסקאות מט"ח, לרכוש מוצרי השקעה של בתי ההשקעות מהגדולים בעולם, לקבל כרטיס אשראי ויזה פלטינום או ויזה זהב המשמש גם כמועדון הנוסע המתמיד של אל על, להיעזר במערך הייעוץ המקצועי והמקיף ועוד.

צריכים את מוקד שירות הלקוחות של בנק יובנק?

חייגו 03-5130003