בנק מזרחי-טפחות למשכנתאות

בנק מזרחי-טפחות הוא כיום הבנק הרביעי בגודלו בישראל והמוביל בענף המשכנתאות. את פעילותו בענף המשכנתאות הוא מבצע באמצעות בנק מזרחי-טפחות למשכנתאות המאפשר ללקוחותיו ליהנות משלל כלים פיננסיים חדשניים, משלל מסלולי משכנתא בריבית אטרקטיבית וכמובן מצוות יועצי משכנתא מקצועי ומיומן. אם גם אתם רוצים להתייעץ עם מומחה בכל הקשור למשכנתא – הגעתם למקום הנכון. כאן תמצאו מידע מקיף ועדכני על בנק מזרחי-טפחות משכנתאות: מודיעין, סניפי בנק, כתובת, טלפון, שעות פתיחה של הסניפים וכו'. בנוסף לכך, כאן תמצאו גם מידע שימושי כמו מחשבון משכנתא, טפסים הנחוצים לפתיחת תיק משכנתא, מסלולי משכנתא וכן הלאה.

בנק מזרחי-טפחות למשכנתאות – כלים לשירותכם
מזרחי-טפחות משכנתאות מציע שלל כלים מקוונים לכל מי שזקוק למשכנתא. באתר הבנק תמצאו את הכלים הבאים: מחשבון משכנתא, מדריך לקבלת משכנתא, אימות שוברי תשלום, בקשה לשינוי הוראת קבע, תדפיס החזרים חודשיים, הגשת בקשה למשכנתא וגם – מחירון דירות לקנייה.

בנק מזרחי-טפחות למשכנתאות – סוגי משכנתא
לקוחות בבנק מזרחי-טפחות יכולים למצוא כמה סוגי משכנתא ותנאי מימון לרכישת נכס. בין הסוגים הפופולאריים של משכנתאות: הלוואת בלון צמודת מדד, משכנתא לא צמודה בריבית קבועה, משכנתא עם החזר חודשי גמיש, משכנתא גשר לדירה, משכנתא צמודה בריבית קבועה, משכנתא בהרכב מנצח, משכנתא לא צמודה על בסיס פריים, משכנתא צמודה על בסיס פריים, משכנתא עולמית, משכנתא בהחזר חודשי יורד ועוד.

בנק מזרחי-טפחות למשכנתאות – מדריכי משכנתא
באתר של בנק מזרחי טפחות הלקוחות ימצאו גם המון מדריכי משכנתא שימושיים שיסייעו לכם לבחור את מסלול המשכנתא הכדאי ביותר עבורכם, שכן לחסוך המון זמן וטרחה. כך למשל, הלקוחות יכולים להיכנס למדריכים וללמוד מבוא למשכנתא, תכנון פיננסי נכון לקראת משכנתא, משכנתא לזכאים, מסמכים הנדרשים להגשת בקשה למשכנתא, ביטוח משכנתא, גרירת משכנתא, מחזור משכנתא, פירעון מוקדם של משכנתא ועוד.

צריכים את הטלפון של מוקד המשכנתאות של בנק מזרחי טפחות?

חייגו 8860*