זברה שירותי רכב

חברת זברה שירותי רחב פועלת בישראל מזה שנים רבות ומתמחה במתן שירותי רכב מתקדמים על בסיס מנוי שנתי. את השירותים הללו היא מספקת בכל רחבי הארץ, 24 שעות ביממה ו- 365 ימים בשנה (למעט ערב יום כיפור עד שלוש 3 לפני כניסת החג ו- 3 שעות אחרי יציאת החג). בין שירותיה העיקריים: שירותי דרך וחלוץ לאופנועים, לרכבים משפחתיים ולמשאיות, חילוץ שטח ורכבים חלופיים. כאן באתר תמצאו מידע מקיף אודות כל שירותיה של החברה וכן לקבלו מידע שימושי שייסע לכם במקרה הצורך: טלפון, כתובת, מוקד שירות לקוחות, כתובת אתר האינטרנט וכו'.

זברה שירותי רכב – מגוון רחב של השירותים
חברת זברה שירותי רכב מציעה שלל שירותים מתקדמים לציבור הנהגים בישראל: גרירה, חילוץ, שירותי גרר, שירותי רכב, גרר אופנועים, גרר קטנועים, חילוץ אופנועים, חילוץ שטח של רכבי 4X4, רכבים חלופיים, תיקונים טכניים, החלפת שמשות, תדלוק, החלפת גלגל (פנצ'ר) וכו'. הנהגים בעלי מנוי שנתי של החברה יכולים לפנות אליה בכל שעות היום ובכל בעיה. מדובר בנהגים הנמצאים בשטחי ישראל לרבות יהודה שומרון וחבל עזה, אך למעט אזורים אליהם הכניסה אסורה.

זברה שירותי רכב – שירות מקצועי ויעיל
שירות גרירה וחילוץ של זברה שירותי רכב כרוך בהשתתפות עצמית של כ- 350 שקל אשר משולמים בכרטיס אשראי בעת הזמנת השירות. השירות הבסיסי אינו כולל אספקת דלק, סיוע בהתמצאות בשטח ותיקון תקר במידה ואין גלגל חלופי. על מנת לקבל את השירות וכן בהמשך לקבל החזר כספי, יש לפנות לשירות הלקוחות של זברה שירותי רכב לקבלת הנחיות להמשך הפעילות. על מנת להפוך למנוי של החברה יש לשלם דמי חברות שנתיים ובתוך 3 ימים עבודה המנוי ייכנס לתוקף.

צריכים את הטלפון של זברה?

חייגו 03-510-2001