גן חיות תנ"כי בירושלים

גן חיות תנ"כי בירושלים על שם משפחת טיש הוא אחד מארבעת גני החיות בישראל החברים בארגון גני החיות. הוא מציע למבקרים חוויה עוצרת נשימה במפגש עם חיות ארץ ישראליות נדירות וחיות מכל העולם. גן חיות תנכי פותח את שעריו בפני מבקרים פרטיים וגם בפני קבוצות: ועדי עובדים, בתי ספר, גנים, מתנ"סים, קייטנות, חברות פרטיות ותיירים מחו"ל. כאן באתר תמצאו את כל מה שאתם צריכים לדעת על גן החיות התנכי: טלפון, אינדקס פעילויות, מודיעין, כתובת, שעות פתיחה, כתובת אתר האינטרנט ועוד.

גן חיות תנ"כי בירושלים – על הגן
גן חיות התנ"כי בירושלים הקים על ידי הזואולוג פרופ' אהרון שולוב עוד בטרם הוכרזה רשמית ארץ ישראל – בשנת 1940. כיום הגן שוכן סמוך לשכונת גבעת משואה ומלחה, בקרבת מעיין עין יעל ועין לבן. עיקר פעילותו של הגן היא השבתם לטבע של מינים שונים ארץ ישראליים הנמצאים בסכנת הכחדה. אך הוא גם פותח את שעריו למבקרים שמוזמנים להגיע ולהתרשם מהאוסף הזואולוגי של חיות ארץ ישראליות, שחלקן אגב מוזכרות בתנ"ך. זו הסיבה כי גן חיות תנ"כי נחשב לאחד האתרים התיירותיים ביותר בישראל.

גן חיות תנ"כי בירושלים – על החיות
גן חיות תנ"כי הוא גן חיות ייחודי במינו בישראל המציג את בעלי החיים תוך השתלבותם בנוף הטבעי. בעלי החיים במקום מקבלים תנאים דומים ככל האפשר לתנאים הטבעיים שלהם בטבע. החיות אינן נמצאות בכלובים כאשר בינם לבין המבקרים מפרידים חפירים עמוקים המונעים מגע בין שני הצדדים. בין החיות שתמצאו במתחם גן חיות תנ"כי בירושלים: אריה אסייתי, דוב חום סורי, היפופוטם, ג'ירפות, זברות ועוד המון זני זוחלים שונים: נחשים, תנינים, דו חיים, חילזון אפריקאי ענק וכו'.

צריכים את הטלפון של גן חיות תנ"כי?

חייגו 02-675-0111