אופטיקה הלפרין – טלפון שירות לקוחות

כשאתם רוצים להתחדש בזוג עדשות מגע כי אחת מהעדשות נפלה לרצפה ולא נודעה כי באה אל קרבה, כשמתחשק לכם להצטייד בזוג משקפי שמש חדשים או כשהגיע הזמן להחליף מסגרת במשקפי הראייה, אתם בדרך כלל מעוניינים לאתר את הסניף של אופטיקה הלפרין הקרוב למקום מגוריכם. הבעיה היא שכיום הרשת מונה לא פחות ממאה וארבעים סניפים או ליתר דיוק 142 סניפים בכל רחבי הארץ ולכן המשימה יכולה להיות קשה ביותר. אי לכך מה שעליכם לעשות הוא פשוט להתקשר אל שירות לקוחות אופטיקה הלפרין ולאתר את הסניף הקרוב למקום מגוריכם.

שירות לקוחות אופטיקה הלפרין
הנציגים האדיבים של שירות הלקוחות ישמחו לתת לכם מענה מהיר וזריז לכל פנייה, לכוון אתכם לסניף הרצוי הקרוב אליכם ולהעניק לכם את המידע הרלוונטי שאתם זקוקים לו. כמו כן מוקד אופטיקה הלפרין מטפל בפניות שונות הקשורות למוצרים שמשווקת החברה ולשירותים השונים שהיא מעניקה ללקוחותיה. בנוסף ניתן לפנות למוקד על ידי שליחת פקס. טלפון של אופטיקה הלפרין לשליחת פקסים הוא.

טלפון של אופטיקה הלפרין
אז מה מספר הטלפון של אופטיקה הלפרין? פשוט מאוד. זהו כמובן מספר טלפון של אופטיקה הלפרין אליו מנוקזות כל השיחות שמיועדות למוקד, אבל בהחלט ניתן לפנות ישירות לכל סניף בשיחת טלפון מבלי לעבור במוקד. כך למשל לסניף אור יהודה שממוקם ברחוב דוד הכהן 3 ניתן לפנות בטלפון מספר ולסניף שממוקם בנתב"ג ניתן לפנות בטלפון מספר.

עבור אילו שימושים משמש מספר הטלפון של אופטיקה הלפרין?
בעזרת מספר טלפון של אופטיקה הלפרין אתם יכולים לחסוך נסיעה מיותרת לחנות ולברר מבלי לצאת מהבית או המשרד האם ההזמנה שלכם מוכנה או האם הדגם הספציפי שאתם מעוניינים בו נמצא במלאי. בנוסף לכך אתם יכולים להתעדכן לגבי שעות הפתיחה של הסניפים כדי שלא ייווצר מצב שבו תגיעו בטעות לסניף אחרי שעות הפעילות.

כתובת: רח’ אהרונוביץ 10, בני ברק, מיקוד 51360

טלפון: 03-6150300 פקס: 03-6150358 

אימייל: Customer@optica-halperin.com

צריכים את הטלפון של אופטיקה הלפרין?

חייגו 03-6150300