הום סנטר

רשת הום סנטר, החלוצה בתחום עשה זאת בעצמך בישראל, היא הרשת המובילה כיום בתחום תחזוקת הבית. היא מפעילה 43 סניפים ברחבי האר בהם ניתן למצוא כל דבר וכל מוצר הנחוץ למי שעומד לשפץ, לתקן או לעצב את ביתו או משרדו, באופן עצמאי וללא אנשי מקצוע. בחנויות הרשת ניתן למצוא 23,000 מוצרים לבית, לגן ולרכב לצד הדרכה של אנשי שירות המועסקים בסניפים. כאן באתר אתם יכולים לקבל מידע מקיף ועדכני אודות הום סנטר: סניפי הום סנטר, כתובת של הסניף הקרוב לביתכם, טלפון של שירות לקוחות, שעות פתיחה, כתובת אתר האינטרנט, קטלוג הום סנטר וכו'.

הום סנטר – על הרשת
רשת הום סנטר נוסדה בשנת 1992 והייתה האלטרנטיבה היחידה למי שחיפש מוצרים איכותיים לשיפוץ הבית. עם השנים קמו לה מתחרים רבים אך היא עדיין מובילה את השוק. מרבית סניפיה ממוקמים במרכזי מסחר מסוג Power Centers וישנן גם חנויות בקניונים ובשטחי מסחר נפרדים. אך להום סנטר ישנם עוד תחומי עיסוק נוספים חוץ מתחום השיפוצים לבית. הום סנטר שייכך לקבוצת אליעזר פישמן שבבעלותו חברת בנייה בתחום הנדל"ן, רשת בסט ביי, זר פור יו, סליו, טויס אר אס, איי די דיזיין, ביג בוקס, אופיס טקסטיל, מילוטל. הקבוצה גם שותפה באתר YNET ועיתון גלובס, HOT TV , HOT TELECOM ועוד.

הום סנטר – על הרשת
בחנויות של רשת הום סנטר אפשר היום למצוא כמעט כל דבר וכל מוצר בתחום השיפוצים. לרשותו של הצרכן מחלקות שונות עם אלפי מוצרים: כלי עבודה, כלי עבודה חשמליים, אינסטלציה, קרמיקה, חיפוי, ציפוי, צבע, טקסטיל, עיצוב לבית ולגינה, תאורה, אלקטרוניקה ומחשבים, מטבחים, רהיטים, אביזרי רכב, פרטי עץ, פרזול והרשימה עוד ארוכה. כדי להתעדכן לגבי הום סנטר המבצעים ולרכוש מוצרים במחירים כדאיים.

צריכים את הטלפון של הום סנטר? חייגו 

073-2746295