הוט שירות לקוחות

חברת הוט הינה חברת תקשורת מובילה בישראל המציעה מגוון רחב של שירותי תקשורת – טלוויזיה, אינטרנט ושירותי טלפון קווים. חברת הוט מציעה את השירותים שלה במגוון רחב של חבילות שונות ומציעה מגוון עצום של תכני טלוויזיה שונים אשר הפכו אותה לחברה מבוקשת מאוד ברחבי ישראל. יחד עם זאת, לעיתים יש תקלות, בקשות או מענות, ולכן, אם אתם רוצים ליצור קשר עם חברת הוט או לדעת יותר על שירות הלקוחות של החברה, קראו את המאמר הבא ותקבלו פרטים חשובים מאוד אודותיה.

הוט שירות לקוחות

כחלק ממגמת שיפור השירות בהוט, החברה מעניקה שירות לקוחות במגוון רחב של ערוצי תקשורת. מלבד השירות הטלפוני, עליו תוכלו לקרוא בהמשך המאמר, החברה מעניקה שירות לקוחות באמצעים הבאים: שירות הלקוחות של חברת hot הוט מאפשר ללקוחות hot לקבל מידע במגוון רחב של נושאים:

  • ביצוע מגוון רחב של פעולות באתר האינטרנט של החברה: באתר http://www.hot.net.il תוכלו לבצע פעולות כמו תיאום מעבר דירה, בקשה לקבלת חשבוניות בדואר האלקטרוני, שינוי או ביטול של ביקור טכנאי, שליחה של מסמכים שונים, עדכון אמצעי תשלום, צפיה בחשבוניות, קבלת פירוט שיחות וחיובים שונים, הזמנה של ערוצים ועוד. את כל זה תוכלו לבצע בכניסה לאזור האישי שלכם באתר, בו לאחר הזנה של תעודת זהות ומספר נייד תוכלו לקבל הודעת SMS עם קוד שיאפשר לכם כניסה למערכת.
  • תוכלו לפנות לקבלת שירות באמצעות עמוד הפייסבוק של החברה בכתובת https://www.facebook.com/hot.net.il/app/518013718270411/.
  • תוכלו לפנות לקבלת שירות באמצעות עמוד הטוויטר של החברה בכתובת https://twitter.com/hotnetil
  • תוכלו לפנות לתמיכה באמצעות מוקד צ'אט באתר בכתובת http://www.hot.net.il/heb/customerservice/contactus/chat/.aspx.
  • ניתן לפנות אל נציב תלונות הציבור של החברה בדואר אלקטרוני ombudsman@hot.net.il

הוט מוקד טלפוני

מעבר לדרכי יצירת הקשר שצוינו מעלה, חברת הוט מפעילה מוקד טלפוני מקצועי שיסייע לכם בכל בעיה ושאלה. שירות הוט בטלפון ללקוחות ניתן בימים א'-ה' בין השעות 7:00-19:00 ובימי שישי בין השעות 8:00-13:00.

מספר הטלפון הוא 6900*

או 1-801-700-700 בחברת הוט טלפון לתמיכה טכנית זהה, אך שעות המענה שונות. המענה הטכני פעיל 24 שעות ביממה, 7 ימים בשבוע. ללקוחות עסקיים המוקד הוא בטלפון 6939*, או בטלפון 1-801-706-939.

שידורי הטלוויזיה הוט, הטלפון של הוט ושירות האינטרנט, בחברה קיימים מספר מוקדי שירות לקוחות שמטפלים בלקוחות החברה,
הוט היא החברה הגדולה בשוק הטלוויזיה ומתחרה בחברת יס המשדרת בלווין, מהירות האינטרנט של הוט זהה לזו של בזק אך מתבססת על טכנולוגיה מעט שונה, את לוח שידורי hot ניתן למצוא באתר האינטרנט של הוט, שירות הוט הטלפוני הוא 1-800-106-910 זו הטלפון של הוט שירות לקוחות hot הטלוויזיה בכבלים.

הוט |שירות הוט | טלפון HOT | לוח שידורים | הוט VOD | תמיכה הוט | הוט שירות לקוחות

קישור

צריכים את מוקד שירות הלקוחות של הוט? חייגו 1800-106-910 הוט שירות לקוחות

הוט שירות לקוחות אינטרנט

מעוניינים להתחבר להוט מובייל? רוצים להצטרף לשירות האינטרנט של הוט? זקוקים לקבל מידע אודות המסלול שלכם או רוצים לעבור למסלול אחר? הדרך הפשוטה לעשות זאת היא באמצעות פנייה אל שירות לקוחות הוט מובייל או הוט אינטרנט. שיחת טלפון אחת יכולה לחסוך לכם לא מעט כסף.

אנחנו נמצאים בתקופה בה יש תחרות מאוד קשה בין חברות האינטרנט והטלפוניה השונות. תחרות זו נוצרה בשנים האחרונות כתוצאה מכניסתן של חברות חדשות לתחום וכן כתוצאה משינויים טכנולוגיים, השירות של טלפון הוט מובייל לא היה אפשרי אלמלא שוק הסלולר היה נפתח לתחרות. מי שנהנה מכך יתרה מזו, היא חברת הוטב שירות לקוחות אינטרנט והוט בכבלים שכן כעת החברה יכולה להציע תוכנית מרוכזת, מסלול אחד שכולל גם טלפוניה, גם סלולר, אינטרנט וכן טלוויזיה בכבלים. הכל תחת בית אחד, במחיר אחד מרוכז.

הציבור נהנה כפליים, ראשית, הוא יכול לבצע מכרז בין הגורמים השונים, למשל, חברות סלולר, חברות טלוויזיה רב ערוצית ועוד, שנית, הוא יכול לבחור בחברת הוט שתרכז עבורו את כל השירותים התקשורתיים לבית ולמשרד. לא מעט מלקוחות החברה מעדיפים לרכז את כל השירותים תחת בית אחד, כך אם יש בעיה, הם לא צריכים לחפש למי להתקשר אלא יוצרים מיד קשר עם הוט שירות לקוחות אינטרנט, מוביל או טלוויזיה.

לזכותם של הצרכנים עומדת האופציה ליצור את המכרז המדובר הן דרך הטלפון באמצעות שיחה פשוטה לשירות הלקוחות והן דרך האינטרנט. דרך האינטרנט הם יכולים לחפש הצעות ומסלולים, בזמן שדרך הטלפון הם יכולים לבצע את כל הליך המיקוח. מדובר בעניין ישראלי טיפוסי. כל ישראלי יודע כיצד זה עובד ואפשר לומר בוודאות שהחברות עצמן מכירות בדרך זו ומבינות שכך זה עובד.

הפנייה אל הוט שירות לקוחות אינטרנט או כל אחת מהשלוחות האחרות של החברה, צריכה להתבצע כשבידכם כל המידע בנושא, כך תוכלו לבצע את התהליך בצורה פשוטה וברורה. ככל שיהיה בידכם יותר מידע, תוכלו לקבל מענה בצורה הרבה יותר טובה וליהנות מהנחות והטבות טובת יותר.

רוצים להתקשר אל שירות הלקוחות של הוט? אצלנו באתר האינדקס תוכלו למצוא את מספרי הטלפונים של החברה, הן הוט שירות לקוחות אינטרנט והן שירות לקוחות הוט מובייל או הוט טלוויזיה רב ערוצית. כל מה שעליכם לעשות זה להיכנס לאתר ולחפש תחת הקטגוריה המתאימה את הטלפון ולהתקשר אליהם.