בנק דיסקונט למשכנתאות

מחפשים מידע אודות בנק דיסקונט למשכנתאות? זקוקים למשכנתא בריבית נוחה? רוצים לעשות חישוב משכנתא ראשוני בעזרת מחשבון משכנתא? רוצים לדעת את שעות הפתיחה של הסניף הקרוב לביתכם או לחלופין לקבוע שיחת יעוץ עם יועץ משכנתאות של הבנק? כאן באתר תמצאו מידע מקיף ועדכני על בנק דיסקונט למשכנתאות, כדי שתחסכו זמן וכסף ובסופו של דבר תוכלו לקבל את מסלול המשכנתא הכדאי ביותר עברוכם.

בנק דיסקונט למשכנתאות – מידע שימושי
באתר Thelndex אספנו עבורכם תחת קורת גג אחת המון מידע שימושי על בנק דיסקונט למשכנתאות: מודיעין, טלפון, סניפי בנק דיסקונט, שעות פתיחה, כתובת של סניף הקרוב לביתכם ועוד. דרכינו תוכלו להגיע לאתר הרשמי של בנק דיסקונט בו תוכלו לבצע פעולות מקוונות, לקבל מידע, לשוחח עם נציג שירות, לקבל עזרה, תמיכה טכנית ועוד.

בנק דיסקונט למשכנתאות – שירותי הבנק
בנק דיסקונט למשכנתאות מציע לכם שלל שירותים בנקאים בתחום המשכנתאות. בין השירותים: מחשבון משכנתא (גם באפליקציה) וכלי תכנון משכנתא, טפסים שימושיים, מחזור משכנתא, גרידת משכנתא, פירעון משכנתא, ביטוח משכנתא,כרטיס מידע משכנתה ועוד.

בנק דיסקונט למשכנתאות – הכוונה מקצועית
על מנת למצוא את מסלול המשכנתא הכדאי ביותר עבורכם, לחסוך זמן וטרחה, יועצי משכנתא של בנק דיסקונט עומדים לרשותכם כדי לסייע בכל שלב ושלב. כנסו לאתר הבנק והורידו את הטפסים הנחוצים לכם: בקשה לקבלת הלוואה, תדריך ללווה, רשימת מסמכים הנדרשים להקמת תיק משכנתא, אישור רואה חשבון ויועץ מס על הכנסות עצמאי, הוראה לחיוב בחשבון ועוד.

בנק דיסקונט למשכנתאות – סוגי הלוואות
בנק דיסקונט מציע מבחר רב של משכנתאות והלוואות: הלוואה לדיור, משכנתא לעסקים, משכנתא לכל מטרה, משכנתא בריבית קבועה צמודה למדד, משכנתא בריבית משתנה צמודה למט"ח, הלוואת גישור, הלוואה לכל מטרה, דירה בשכר דירה, בולט (גרייס מלא /בלון / בולט) ועוד.

צריכים את הטלפון של מוקד המשכנתאות של בנק דיסקונט? חייגו 

מוקד משכנתא פה בשבילכם

הנושאים הכי נפוצים אצלנו:

  • הגשת בקשה למשכנתא חדשה
  • בדיקת כדאיות מחזור משכנתא
  • ביטוח – בירורים ופעולות
  • בירור יתרת משכנתא וקבלת דוחות
  • מידע על פירעון חלקי או מלא של משכנתא

יש לנו צוות מנצח והוא לשירותכם:

בטלפון 2009*, 03-9439008 או 1-700-702-222

אלה השעות שלנו:

א' – ה' : 19:00-08:00

ו' :        13:00-08:00