עיריית דימונה

עיריית דימונה הינה רשות מקומית מטעם ממשלת ישראל, לה הסמכות לפקח ולנהל באופן שוטף את העיר דימונה. העירייה אחראית על מכלול רב של נושאים הקשורים בעיר ובתושביה, כאשר על כל תחום אמונים אגף או מחלקה, כגון: המוקד העירוני, הלשכה המשפטית, מחלקת משאבי אנוש, מחלקת פיקוח, מחלקת קליטה, מחלקת ביטחון, אגף כספים, מחלקת גבייה, אגף חינוך, אגף רווחה, מחלקת נפגעי התמכרויות ואסירים משוחררים, המחלקה לאנשים עם מוגבלויות ונפגעי נפש, מחלקת גני ילדים, מנהל תרבות וספורט, מנהל הנדסה, מחלקת רישוי עסקים, המחלקה לעסקים ותיירות, מחלקת אחזקה ולוגיסטיקה, אגף רישוי ופיקוח על הבנייה, וכו'.

מודיעין טלפוני למחלקות העירייה
שירות מודיעין חדש, מאפשר לכם לגשת בנוחות ובקלות אל כל האגפים והמחלקות בעיריית דימונה. השירות מספק עבורכם אלטרנטיבה אמינה ומהירה יותר לדרכי החיפוש המוכרות לנו כיום, כמו חיפוש ביטויים באתרי האינטרנט. אם תרשמו בגוגל: "דימונה רישום ילדים לגני ילדים",או "רישום גנים טלפון", תקבלו אלפי תוצאות שאינן בהכרח מכילות את המידע אליו כיוונתם. בשיחת טלפון אחת אל מספר הטלפון המצורף, תחסכו זמן יקר ותגיעו בקלות אל כל המידע הדרוש לכם מעיריית דימונה.

מספר טלפון אחד לכל השירותים
העירייה היא גוף תחתיו ניתנים שירותים רבים וחשובים לתושבי העיר, בהם הרשמה לגני עירייה, תשלומים, שירותי רווחה ועוד. על מנת להקל עליכם את ההתקשרות וקבלת המידע, הקמנו מודיעין טלפוני מתקדם. בחיוג אל שירות מודיעין זה, תגיעו אל מערכת מתקדמת לניתוב שיחות. מספר הטלפון, הינו מספר מרכזי, בו תכווין אתכם המערכת בלחיצות מקשי הטלפון אל המידע הדרוש לכם: מחלקות החינוך, הרשמה לגני ילדים, אירועי תרבות, שירותים חברתיים ועוד. ניתן לגשת אל השירות מכל מקום, בכל עת ומכל מכשיר טלפון.

צריכים את הטלפון של עיריית דימונה?

חייגו 08-656-3111