עיריית בני ברק

עיריית בני ברק הינה הרשות המקומית האמונה על ניהולה והתנהלותה של העיר בני ברק. במסגרת תפקידה, אחראית העירייה על הפיקוח ועל מתן שירותים לתושבי העיר. בשל ההיקף הרחב של עבודתה, מחולקת העירייה לאגפים ומחלקות, בהם: אגף ביטחון ושירותי חירום, אגף גזברות, אגף הכנסות – ארנונה, אגף הנדסה, מחלקת רישוי, פיקוח על הבנייה, אגף החינוך, מחלקת גני ילדים, שירות פסיכולוגי חינוכי, היחידה לקידום נוער, אגף לוגיסטיקה, אגף משאבי אנוש, אגף שירותים חברתיים, מרכז לילד ולמשפחה, קליטת עלייה, אגף תברואה פיקוח ושיטור, אגף תשתיות, מחלקת איכות הסביבה, מחלקת בריאות הציבור,מחלקה משפטית, מחלקת מקוואות, רישוי עסקים, מחלקת תלונות הציבור, שיקום שכונות, מחלקת פרסום ושילוט, וכו'.

מודיעין טלפוני עיריית בני ברק
אגפי העירייה ומחלקותיה, אמונים על מתן שירותים וטיפול בנושאים שונים, בהם ארנונה תשלומים, רישום לגני ילדים, שירותי רווחה ועוד. פעמים רבות אנו נתקלים בקשיים בניסיונותינו לגשת אל מחלקות העירייה ולמצוא את מספר הטלפון הרלוונטי עבורנו. על מנת להקל עליכם, הקמנו שירות מודיעין מתקדם וחדשני. במקום לחפש באינטרנט צרופים, דוגמת: "תשלומי ארנונה טלפון", "מפת בני ברק בניין העירייה", "בני ברק עירייה דרושים" וכדו', תוכלו מהיום לגשת אל כל המחלקות והשירותים בשיחת טלפון אחת.
כל המחלקות כל השירותים
שירות מודיעין זה מושתת על טכנולוגיה מתקדמת של ניתוב שיחות. בחיוג אל מספר טלפון מרכזי אחד, תגיעו אל כל האגפים והמחלקות של עירית בני ברק. בחיוג אל מספר הטלפון, תובלו אל מודיעין טלפוני המאגד את כל המידע הדרוש לכם: תשלומי ארנונה, מים ודוחות, שעות קבלת קהל, מחלקות החינוך ועוד. כל שעליכם לעשות הוא לחייג אל מספר הטלפון המצורף ולעקוב אחר הוראות המערכת. השירות פעיל בכל עת וניתן לחייג אליו מכל מכשיר טלפון.

צריכים את הטלפון של עיריית בני ברק?

חייגו 03-577-6555