אוניברסיטת בן-גוריון

Ben Gurion University, הלא היא אוניברסיטת בן גוריון בנגב, החלה את תהליך הקמתה בשנת 1962 בעיר באר שבע. משנת 1969, משהוכרה בתור אוניברסיטה באר שבע כעיר התפתחה יחד איתה בקצב מהיר. עם פיתוחה של אוניברסיטת בן גוריון באר שבע הלכה והתמלאה סטודנטים, והחיבור בין השתיים יצר אווירה ייחודית וסטודנטיאלית, שאין באף מוסד לימודים אחר. כל העיר התפתחה סביב אוניברסיטת בןגוריון ומספרם של הסטודנטים רק הלך וגדל. עבורכם, סטודנטים ומועמדים, הקמנו שירות מודיעין חדש שיאפשר לכם גישה פשוטה אל כל המידע על אוניברסיטת בן גוריון – בשיחת טלפון אחת.

הכל על לימודים באוניברסיטה בבאר שבע
מודיעין טלפוני מתקדם זה, מאפשר לכם לגשת בקלות ובנוחות אל כל היחידות האקדמיות, הפקולטות, החוגים והשירות האקדמי באוניברסיטת בן גוריון בנגב:
גישה אל כל הפקולטות: הפקולטה לחקר המדבר, הפקולטה למדעי הבריאות, הפקולטה למדעי ההנדסה, הפקולטה למדעי הטבע, הפקולטה למדעי הרוח והחברה, הפקולטה לניהול, מכון בן גוריון לחקר ישראל והציונות; היחידות האקדמיות הנוספות: בית ספר קרייטמן ללימודי מחקר מתקדמים, המרכז האוניברסיטאי ללימודי חוץ, המרכז ללימודים קדם אקדמיים, התכנית האקדמית ללימודי טיס, קמפוס אילת; תוכניות לתואר ראשון, תואר שני ודוקטורט; וכל השירותים האקדמיים: הרשמה, תנאי קבלה, מידע אישי, מעונות תוכניות לימודים, מלגות, אגודות הסטודנטים ועוד.

שיחת טלפון ואתם מוכנים ללימודים
בחיוג אל שירות מודיעין במספר הטלפון, תכוון אתכם המערכת החכמה בלחיצות מקשי הטלפון אל המידע הדרוש לכם. מספר טלפון זה יוביל אתכם אל מודיעין טלפוני מרכזי, בו יעמוד לרשותכם מידע גם אודות אוניברסיטאות ומכללות נוספות בארץ. השירות מאפשר לכם להתכונן ולתכנן את הלימודים – בשיחת טלפון אחת. בכל עת ומכל מכשירי הטלפון, רק תתקשרו.

צריכים את הטלפון של אוניברסיטת בן גוריון? חייגו 08-646-1600