ויפאליס
שירות לקוחות >> בתי משפט והוצאה לפועל >> טלפון בית משפט השלום קרית שמונה

טלפון בית משפט השלום בקרית שמונה: 1-900-72-00-42


בית משפט השלום קרית שמונה – מענה טלפוני
השירות שנותן בית משפט השלום קרית שמונה משרת אזרחים רבים ומהווה מוקד לפנייתם של דוברי השפה העברית והערבית. בית משפט השלום קרית שמונה פותח את דלתותיו לאורך השבוע במסגרת מדור פלילי, תביעות קטנות, אזרחי וענייני משפחה אך גם פותח שירות טלפוני שוטף לאורך שעות הפעילות של הדיונים ואף מעבר לכך.

בית משפט השלום קרית שמונה - שימור קשר ציבורי ואזרחי
בבית המשפט קיימים נהלים ותקנות מאוד ברורים ומוסדרים. שאילתות מתבצעות באופן מוגדר וברור, אך מי שמבקש את עזרת בית המשפט שלא רק במסגרת הדיונים והפעילות השוטפת, אלא גם כחלק מקבלת הקהל הפרונטאלית, מוזמן ליצור קשר באמצעות מוקד טלפוני

בית משפט השלום קרית שמונה - כל המידע על הדיונים
מרכז שירות טלפוני שכזה הינו פיתרון ראוי ויעיל לכל מי שאינו יכול להגיע בזמן נתון אל בית המשפט עצמו כדי לברר מול נציג שירות אך עדיין רוצה טיפול אנושי ומסביר פנים. דיונים המתקיימים ומציעים לאזרחים את המידע המוצג לאורך ההליך, במידת האפשר, ניתן לקבל גם באמצעות מרכז מידע ארצי או זה המקומי.

בית משפט השלום קרית שמונה - חיבור בין המערכת לאזרח
הדמוקרטיה היא הבסיס לאורח החייםהנורמטיבי בישראל ולאזרחים מגיע לדעת את כל המתרחש סביבם ובמיוחד כאשר מדובר ביחסי תובע נתבע במסגרת המערכת המשפטית. מכורח המציאות, מחויב בית המשפט להציג את התמונה הברורה ביותר לכולם והמבקשים לדעת יותר תמיד יכולים באמצעות טלפון.

צריכים את בית משפט השלום בקרית שמונה? חייגו 1-900-72-00-42

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com