בית חולים בילינסון

בילינסון – מרכז רפואי רבין
בית החולים בילינסון הינו חלק ממרכז רפואי רבין המהווה את המרכז הרפואי הגדול בישראל. מרכז רפואי זה כולל תחתיו גם את בית חולים השרון והינו בעל שם עולמי במחקר ופיתוח בתחומי רפואה נרחבים. כתובת בית החולים היא רחוב ז'בוטינסקי 39 בפתח תקווה, והוא ממוקם בשכנות לבית החולים לילדים שניידר. על מנת להקל עליכם את ההתמצאות בין שירותיו השונים של ביה"ח בלינסון, הקמנו שירות מודיעין חדש. מודיעין טלפוני זה מאגד עבורכם את כל המידע הדרוש כך שתוכלו להתרכז בבריאותכם ללא טרחות מיותרות.

כל השירותים כל המחלקות
בביה"ח בילינסון תוכלו לקבל מענה רחב לצרכיכם ולשמירת בריאותכם. לרשותכם עומדות מחלקות מהמתקדמות בארץ : מחלקת מיון, מרפאות חוץ, גסטרו, יולדות, אונקולוגיה ועוד. לרשותכם עומדות גם מעבדות מתקדמות לביצוע בדיקות כגון: MRI, מיפויים, CT וכו'. בית החולים מתהדר במיוחד במרכז דוידוף בהיותו מרכז כוללני לטיפול ומחקר ברפואת הסרטן המשתווה למרכזים המובילים בעולם בתחום זה. כמו כן, מתהדר בית החולים גם בפועלו בתחום רפואת הנשים, בהיותו מרכז כוללני לטיפולים מכלל תחומי רפואה זו. מהיום תוכלו לפנות את כל המחלקות והשירותים המתקדמים המוצעים בביה"ח בשיחת טלפון אחת בלבד אל שירות מודיעין מרכזי חדש.

מודיעין טלפוני מרכזי בילינסון
על מנת להקל עליכם את הפניה אל המחלקות השונות בבית החולים בלינסון, פתחנו עבורכם מוקד טלפוני חדשני. כל שעליכם לעשות הוא לחייג אל קו טלפוני, בו תקבלו את מירב המידע, תוכלו לבצע זימון תורים למחלקות ולבדיקות המתקדמות בביה"ח, ולחסוך זמן יקר. מהיום אין עוד צורך באיסוף מספרי טלפון רבים או חיפוש מתיש במנועי חיפוש באינטרנט. השירות החדשני עובד בטכנולוגיה מתקדמת של ניתוב שיחות. מספר טלפון מרכזי אחד, המצורף לעיל, מהווה מספר מוביל אל מוקד טלפוני. בחיוג אל קו הטלפון עקבו אחר ההדרכה ובעזרת לחיצה פשוטה על מקשי הטלפון שלכם תנותבו ע"י המערכת לקבלת המידע המבוקש. קו טלפוני זה פעיל בכל שעה וניתן לחייג אליו מכל מקום ובאמצעות כל מכשיר טלפון.

גם הטלפון של בית חולים בילינסון

מרכז רפואי רבין (בילינסון והשרון)

03-937-7377