ביטוח ישיר

ביטוח ישיר היא חברה לביטוח, היא חברת ביטוח ראשונה מחברות הביטוח שהציגה את שיטת הביטוח הישיר בישראל, וכיום היא והמובילה בתחומה. ביטוח ישיר מתמחר את תשלום הביטוח בהתאם לנתוניו האישיים ומאחר שלחברה תשתית טכנולוגית מובילה מחיר הביטוח ורמת השירות גורם לצרכן לשלם פחות.
החברה מציעה מגוון רחב של שירותים ביטוחיים אשר כוללים ביטוח רכב, ביטוח רכב, ביטוח רכבים, ביטוח רכב מקיף, ביטוח רכב חובה, חובה ביטוח, ביטוחי חובה רכוש, ביטוחי בריאות, ביטוח בריאות, וחיים, ביטוח אופנוע, ביטוחי נסיעות לחו"ל, ביטוח דירה, ביטוח עסק, ביטוח חיים, ביטוח משכנתא.
השירות ללקוחות ניתנת בכמה דרכים, ביטוח ישיר מעמידה ללקוחותיה את האפשרות בתקשורת דיגיטלית המאפשרת לקבל את כל המידע הביטוחי באזור המידע האישי ללקוחות באתר החברה, במקום לקבלו בדואר.
לישיר ביטוח מוקד החירום אשר עובד 24 שעות. נציגי שירות אמינים, מקצועיים ומנוסים. בכל מקרה חירום חברת הביטוח ביטוח ישיר תעמוד לרשותכם והם ידאגו שתקבלו את כספכם חזרה תוך 10 ימים.
לרשות החברה שירותי גרירה, מוסכי הסדר, מתקיני מיגון, רשימת שמאיים, רשימת רופאים ועוד.
לרשות לקוחות החברה יש שירות לקוחות לכל נושא עליו תרצו לפנות: תמיכה באתר, מכירות רכב,דירה,אופנוע ועסק, חידוש ביטוח, מכירות חיים ובריאות, שירות ביטוח נסיעות ועוד

לשירות לקוחות ביטוח ישיר חייגו

03-555-5555