בזק טלפון

בזק (bezeq) היא חברת תקשורת המספקת שירותי טלפון ואינטרנט.
החברה הוקמה ב-1984 כחברה ממשלתית האחראית על שירותי התקשורת בישראל, שהופרדו ממשרד התקשורת שבמסגרתו פעלו עד להקמת החברה. בשנת 2005 הופרטה החברה.

בזק עוסקות בכל מגוון שירותי הטלקום: טלפוניה מקומית ובינלאומית, קווית ואלחוטית, אינטרנט מהיר, תמסורת ועוד.
חברת התקשרות המספקת בין היתר שירותי אינטרנט וטלפון בזק בינלאומי, היא חברת בת של חברת בזק הוותיקה ביותר בתחום הטלפוניה בארץ, בזק בין לאומי מוכרת חבילות גלישה ברשת האינטרנט, ספקית אינטרנט מהיר, שיחות ליעדים בינלאומיים, ושירותים לעסקים ונוספים.

בזק בינלאומי מפעילה את טכנולוגיית ADSL הייחודית, לצד מגוון טכנולוגיות מתקדמות נוספות, ליצירת רוחב הפס הגדול ביותר בחיבור לאינטרנט בחו"ל .
בנוסף היא החלה לפעול ברשת ה-NGN הינה רשת התקשורת החדשה. הרשת המתקדמת מבוססת על עשרות אלפי קילומטרים של סיבים אופטיים הנפרסים בכל רחבי הארץ ומאפשרת אספקת אינטרנט בקצבים אולטרה מהירים של עד 100 מגה ושירותי בזק טלפון מתקדמים המבוססים על טכנולוגיית VOIP, בזק מציעה מבצעים למצטרפים לקצבי ה-NGN.

בזק 144 (b144) הוא אתר המודיעין הטלפוני של חברת התקשורת בזק, דרך ניתן לאתר מספרי טלפון של אנשים פרטיים מכל מפעילי התקשורת בישראל, ניתן להיות מנויים לאתר וקדם את חשיפת העסק.
לקניית מכשירי טלפון קווי משפעילה בזק חנות הנקראת בזק סטור, בחנות מגוון מכשירים קווים לבחירה.
לבזק מגוון מוקדים המאפשרים ללקוחות לפנות טלפונית, מוקדי שירות ומכירה: מוקד מכירה ארצי, מוקד תשלום.

מוקד תמיכה טכנית: מוקד האינטרנט, מוקד התמיכה הטלפונית, מוקד שירות מודיעין.

בזק טלפון
על מנת לקבל שירות מהיר ויעיל משירות לקוחות של בזק, מומלץ להכין מספר תעודת הזהות של בעל החשבון ואת פרטי הזיהוי הרלוונטיים. מומלץ כמו כן להכין חשבונית אחרונה או אמצעי חיוב שלכם עבור שירותי בזק, כגון: קו בזק טלפון, אינטרנט של בזק.

צריכים את מוקד שירות הלקוחות של בזק? חייגו 03-727-8199 בזק טלפון שירות לקוחות

שירות לקוחות:

 03-727-8199

תמיכה טכנית: 1-800-335-166

מכירות: 1-800-800-199

כתובת:
אבן גבירול 108, תל אביב
שד' פל-ים 23, חיפה
רחוב הצבי 15, ירושלים

שעות פתיחה:
ימים א'-ה': 08:00-21:00
יום ו': 08:00-12:30