באג – טלפון שירות לקוחות

Bug (באג מחשבים) היא הרשת הגדולה בישראל לשיווק מחשבים, מוצרי תקשורת ופנאי, ואביזרים נלווים. לרשת מספר רב של סניפים בכל אזור בארץ, והיא נחשבת למותג בעל שם. מומחים ויועצים רבים ממליצים לעתים קרובות על קניית מוצרים בבאג מחשבים.

הטלפון של bug
רשת bug מפתחת את יעילותה של הפעילות במערך שירות לקוחות כל העת, ובשל כך קוּדם גם התחום של שירות לקוחות טלפוני. מוקד הטלפון של bug נועד לקיים תקשורת פתוחה עם כלל לקוחותיה, להבין את צרכיהם ואת רצונותיהם באופן ישיר.

מספר הטלפון של bug – מבינים את הלקוח
רשת bug משווקת מוצרים ממגוון גדול של מוצרים. בשל הריבוי בפריטים ובסוגיהם, מבינה הרשת כי לרוב הלקוחות אין את כל המידע הדרוש לרכישת מוצר. לכן העמידה bug מוקד שירות לקוחות טלפוני שנותן מידע מקיף ויסודי על החברות השונות, ועל כלל המוצרים שניתן לרכוש ברשת. ניתן ליצור קשר עם מספר הטלפון שלbug בימים ראשון עד חמישי בין השעות 9:00-19:00. זמינותה של מחלקת שירות לקוחות ב- bug עד הערב נובעת גם היא מההתחשבות בלקוח, מתוך ההבנה כי הוא פנוי לעסוק בנושאים אלה לעתים קרובות רק בשעות מאוחרת.

נציגי מוקד הטלפון של bug
נציגי השירות של bug הם מקצועיים ומנוסים. בחירתם נעשית באופן קפדני, ונבחרים רק מי שמתמצאים בשוק. כמו כן, הן זריזים ואדיבים, והודרכו לטפל בפנייתו של הלקוח בהתאם למידע שחסר לו ולרצונות אותם הוא מבטא. רשת bug עושה כל שביכולתה כדי להשביע את רצון הלקוח ולעודד אותו לשוב ולבקר בסניפיה.

צור קשר בוואטסאפלחץ\י כאן ליצירת קשר בסמס, מייל, וואצאפ ומסנג'ר

רוצים לדבר איתנו? אנחנו בטלפון 1-700-707-202 / 6974*

קישור לעמוד תמיכה טכנית

לשירות הלקוחות של BUG

חייגו 

1-700-707-202