עיריית אשדוד

עירית אשדוד, היא הרשות המקומית של העיר אשדוד, והאחראית על התנהלותה השוטפת. שירות מודיעין חדשני מאפשר לכם לגשת אל כל האגפים והמחלקות בעירייה, במהירות וביעילות:
לשכת ראש העיר, מנהל חינוך, חטיבה בוגרת, חטיבה צעירה, אגף תפעול חינוכי, מחלקת רישום עירונית, מחלקת גני ילדים,מחלקת חינוך מיוחד, מחלקת קידום נוער, מנהל תפעול, מנהל ההנדסה, מנהל הכספים, המנהל לשירותים חברתיים, המחלקה לתרבות הדיור, לשכה משפטית, אגף עלייה וקליטה, אגף משאבי אנוש, רישוי עסקים, מחלקת תברואה ופיקוח חניה, מחלקת אחזקה, וטרינר עירוני, מוקד עירוני, מחלקת רכש ולוגיסטיקה, אגף תקציבים, ארנונה, אגף רישוי תכנון ופיקוח, אגף פיתוח תשתיות בינוי ותחזוקה, וכו'.

עיריית אשדוד שירות מודיעין
שירות מודיעין מתקדם, מאפשר לכם לקבל את כל המידע והפרטים להם אתם זקוקים מעיריית אשדוד, ואף להתקשר עם כל המחלקות והאגפים בה. במקום לרשום בגוגל ביטויים, כמו: "אשדוד עירייה כתובת", "מחלקת גביה טלפון", "הנחיות חדשות אשדוד", "עירייה אשדוד דרושים" וכדו', שלא בהכרח יניבו את המידע הדרוש לכם – מהיום, תוכלו לקבל את כל הפרטים והמידע בחיוג אל מספר טלפון אחד.

כל השירותים – שיחת טלפון אחת
העירייה היא גוף ציבורי ומרכזי, האמון על מתן שירותים רבים ומהותיים לתושבי העיר. פעמים רבות כאשר אנו מעוניינים בקבלת מידע או שירותים מהעירייה, אנו מתקשים באיתור מספרי הטלפון או פרטים אחרים. על מנת להקל עליכם את קבלת השירותים והמידע, הקמנו מודיעין טלפוני ייחודי. בחיוג אל מספר הטלפון, תגיעו אל מערכת מתקדמת אשר תכווין אתכם בעזרת לחיצות על מקשי הטלפון אל המידע המבוקש: תשלומי ארנונה, הרשמה לגן עירייה, שירותי רווחה, שעות קבלת קהל ועוד. ניתן לגשת אל השירות מכל מקום, בכל עת ומכל מכשיר טלפון.

צריכים את הטלפון של עיריית אשדוד?

חייגו 08-854-5454