ויפאליס
אינדקס שירות לקוחות >> ביגוד והלבשה >> אריסטו שמט טלפון

שירות לקוחות אריסטו שמט
1900-72-99-95

באינדקס הביגוד וההלבשה של ישראל


אריסטו שמט הינה רשת ביגוד אופנה לנשים, המעניקה ללקוחותיה שירות מדויק ככל האפשר.
אנשי מרכז השירות ניחנים בהקשבה ואמפתיה, ומתייחסים לכל פנייה המגיעה אליהם מלקוחה בתשומת לב רבה. בכל שאלה או בקשה, ניתן ליצור קשר עם המוקד הטלפוני וליהנות משירות ברמה בינלאומית. לקוחות יקרות - בפנייתכן, אנא הקפידו לנסח את דבריכן באופן הממוקד ביותר: אם מדובר בחוויית קנייה שעברתן באחד הסניפים, תארו אותה והסבירו מה גרם לכן להיות מופתעות לטובה או לרעה על מנת שניתן יהיה להתקדם בתהליך. בעקבות הצפת השאלות והבקשות שלכן, מוקד שירות הלקוחות הולך ומשתפר עם הזמן, ואפילו ניתן לומר זאת על החברה כולה.

מוקד טלפוני יעיל ואמין
נציגי השירות של המוקד הטלפוני, משתדלים להעניק לכל לקוחה טיפול מהיר ככל האפשר, על מנת לחסוך עבורה זמן במקום שתפנה שוב למוקד. כמו כן, מוקד השירות של אריסטו שמט מרגיש מחויב ללקוחות, על כן נציגיו מקפידים לעדכן אותן בהמשך הטיפול לאחר סיום השיחה – זאת לעומת מוקדי שירות רבים, שאינם מעדכנים את לקוחותיהם במתרחש בתום השיחה, מה שיוצר אצל הלקוחות תחושה של חוסר אונים. בנוסף, במידה ונציג שירות מתחייב להשיב בתאריך או שעה מסוימת, הוא עומד בהבטחה בכל מחיר. לכן, אין זה פלא שמוקד השירות של אריסטו שמט צבר מוניטין של אמינות ויעילות, ומונה לקוחות מרוצים רבים.

מה יש למסור לנציג השירות בפנייה?
לקוחה המחייגת את מספר הטלפון של אריסטו שמט – שירות לקוחות, תתבקש למסור את פרטיה האישיים, באיזה סניף קרתה התקרית, ואת פרטי ההתרחשות. נציגי השירות המיומנים של המוקד הטלפוני ידעו כיצד לגשת לנושא ולפתור את הבעיה באמצעות הכלים שברשותם. הפתרון שיתקבל בסופו של דבר, יהיה מקובל על שני הצדדים, ויהווה מענה לטווח הארוך.

לפרטים נוספים ניתן לפנות לשירות לקוחות אריסטו שמט בטלפון: 1900-72-99-95

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com