בית חולים אסף הרופא

אסף הרופא
מרכז רפואי אסף הרופא הינו בית חולים ממשלתי הממוקם על שטחן של באר יעקב וראשון לציון, ומשרת כחצי מליון איש. כיום ישנן כ- 666 מיטות אשפוז מתוך סה"כ 792 המיטות הקיימות בשטח בית החולים אסף הרופא. במרכז הרפואי ישנן מחלקות רבות ומתקדמות בהן מחלקת יולדות, מחלקת אורטופדיה, מרכז לרפואה דחופה, מחלקת סיעוד ועוד. כמו כן, בית חולים אסף הרופא מציע מעבדת בדיקות מתקדמת, חדר לידה אינטימי, מלונית מפנקת לאחר לידה ומכונים מתקדמים לאונקולוגיה, בריאות השד, גסטרו ועוד. מעבר לשירותים הרבים אותם הוא מציע, ביה"ח מוביל גם בית ספר לסיעוד המסונף לאוניברסיטה העברית, בית ספר לפיזיותרפיה המסונף לאוניברסיטת תל אביב, ומחקר ופיתוח בתחומי הרפואה השונים.

שירות מודיעין אסף הרופא
מודיעין טלפוני חדש מאפשר לכם גישה מהירה לכלל המידע הדרוש לכם טרם ובעת ביקור במרכז הרפואי אסף הרופא. בחיוג אל מוקד טלפוני תוכלו לקבל מידע כגון כתובת המקום ושעות פעילות, ואף לפנות אל המחלקות השונות. קו טלפוני זה מושתת על טכנולוגיה מתקדמת לניתוב שיחות, חוסך לכם מאמץ באיגוד מידע ומספרי טלפון, ומאפשר לכם קבלת שירות אמין ומהיר בשיחת טלפון אחת.

מודיעין טלפוני כללי – איך זה עובד?
על מנת להקל עליכם את הפניה וההתקשרות עם בתי החולים הקמנו מוקד טלפוני חדש בו תקבלו שירות מודיעין מתקדם. השירות שלנו עובד על טכנולוגיה מתקדמת של ניתוב שיחות המובלת באמצעות קו טלפוני אחד. מספר טלפון זה הינו מספר מוביל דרכו תנתב אתכם המערכת החכמה שלנו לקבלת מידע ומענה לצרכיכם. כל שעליכם לעשות הוא להרים את הטלפון ולחייג אל המספר לעיל. עקבו אחר הדרכת המערכת ובלחיצה פשוטה על מקשי הטלפון בחרו את המידע המבוקש. ניתן לחייג אל מספר הטלפון המצורף מכל מקום, בכל שעה ובאמצעות כל מכשיר טלפון.

גם הטלפון של בית חולים אסף הרופא באינדקס בתי החולים של ישראל

 08-977-9999