אלקטרו קובי – טלפון שירות לקוחות

אלקטרו קובי היא מהרשתות הותיקות והמצליחות בארץ בשיווק מוצרי חשמל ואלקטרוניקה. בבעלות הרשת סניפים במקומות שונים בארץ, שתי רשתות-בנות, וכן אגף שיווק לחנויות חשמל קמעוניות. אלקטרו קובי נחשבת למותג של איכות ואמינות, ומצטיינת בתחום שירות לקוחות.

מספר הטלפון של אלקטרו קובי
ברשת אלקטרו קובי מייחסים חשיבות מירבית לכל הנוגע בתחום שירות לקוחות, ודגש זה בא לידי ביטוי גם במוקד הטלפון של הרשת. הפונים למחלקת שירות לקוחות טלפוני ברשת אלקטרו קובי נהנים מיחס חם ומסור, שקשוב לצרכי הלקוח ולרגשותיו.

איזה מידע ניתן לקבל במוקד השירות של אלקטרו קובי?
ביצירת קשר עם מספר הטלפון של אלקטרו קובי ניתן לקבל מידע בתחומים רבים כגון הובלות, מידע לגבי רכישת מוצר חדש, הוראות הפעלה של מוצר, טיפול בתקלות ועוד ועוד. נציגי השירות במוקד הטלפוני מחוייבים לדיוק ולאמינות, והם רואים לנגד עיניהם בראש ובראשונה את טובת הלקוח.

שירות לקוחות טלפוני מפתיע
היחס האישי לו זוכים לקוחות הפונים למספר הטלפון של הרשת אינו מאפיין אגפי שירות לקוחות של רשתות אחרות. נציגי השירות מיומנים בזיהוי השאלה או הבעיה, וכן בטיפול בה על הצד הטוב ביותר. הם קיבלו הכשרה יסודית שהכינה אותם לקבל את כל סוגי הפניות. באלקטרו קובי רואים בשביעות רצונו של הלקוח את המטרה הסופית, ונציגי השירות עושים כל שביכולתם כדי להגיע ליעד זה.

לשירות הלקוחות של אלקטרו קובי

חייגו 074-7576666