ויפאליס
שירות לקוחות >> נעליים >> אלדו טלפון

אלדו ALDO - שירות לקוחות
1-900-720-105


רשת חנויות הנעליים אלדו הינה בעלת שם עולמי ומוניטין גבוה, וידועה במתן שירות איכותי ומדויק ללקוחותיה. החברה מעוניינת בשמירת נאמנות הלקוחות אל המותג, לכן היא עושה כל שביכולתה על מנת לגרום לשביעות רצונם. נציגי השירות במוקד הטלפוני של נעלי אלדו הם אדיבים וסבלניים, בעלי מוטיבציה גבוהה וניסיון רב במתן שירות. לפני שאתם מחייגים את מספר הטלפון של נעלי אלדו על מנת לשאול שאלה או לשתף בחוויית קנייה, היו בטוחים שאתם מהורים בכל הפרטים החשובים – באיזה סניף מדובר, מהו המוצר, מתי אירע המקרה וכו'. כמו כן , במידה ותרצו לקבל מידע כללי יותר אודות הרכישה, נציגי השירות יוכלו לספר לכם על מיקום הסניפים ברחבי הארץ, החזרים כספיים, החלפת מוצרים, תיקונים ועוד.

טלפון של נעלי אלדו Aldo
במידה והנכם מגיעים לאחד מסניפי הרשת כדי לאתר דגם מסוים שאהבתם, אך אותו דגם אינו קיים במלאי – יש ליידע את המוכרים בחנות על מנת שמוקד שירות הלקוחות הטלפוני יוכל ליצור עמכם קשר בהמשך. הדגם יוזמן עבורכם, וכאשר יגיע לסניף תקבלו טלפון ממוקד השירות שיבקש אתכם להגיע לאסוף את ההזמנה שלכם. במידה והינכם מעוניינים לשנות את מען ההזמנה – עליכם לחייג את מספר הטלפון של נעלי אלדו ולבדוק עם נציג השירות האם זה אפשרי. ודאו שאינכם מחכים לרגע האחרון, על מנת שהבקשה תטופל ביעילות המרבית

חייגו לטלפון שירות הלקוחות של אלדו: 1-900-720-105

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com