איקאה 

מאז שבחודש אפריל 2005 איקאה ישראל פתחה לראשונה את שעריה בפני הקהל הרחב היא הפכה לאחד המקומות האהובים על הישראלים לערוך קניות לבית ולמשרד. גם לכל מי שאוהב את מלאכת עשה זאת בעצמך רואה ברשת, שהיום כבר מונה 2 סניפים: איקאה נתניה וגם איקאה ראשון לציון, מקום אידיאלי לערוך בו קניות. לאיקאה יש אתר אינטרנטי בעברית בו מוצר קטלוג איקאה אלקטרוני. אפשר לבחור מה שרוצים לקנות עוד בטרם שמגיעים לחנות. רוצים לקבל פרטים על איקאה ראשון או נתניה? כאן תמצאו כל המידע המקיף: חנויות איקאה, כתובת, טלפון של שירות לקוחות, שעות פתיחה איקאה וכתובת אתר האינטרנט.

איקאה – חווית קנייה אחרת
לענקית הרהיטים השוודית איקאה ישנן 250 חנויות ב- 34 מדינות בעולם. בישראל הסניף הראשון נפתח בשנת 2005 – איקאה באזור התעשייה נתניה. בשנת 2010 נפתח הסניף השני – איקאה ראשון לציון במרכז שורק. איקאה למעשה חוללה כאן בישראל מהפכה אמיתית בתחום המוצרים לבית, תחזוקת הבית והגינה. היא מציעה מוצרים איכותיים ומעוצבים במחירים שנוחים לכל כיס. מוצרים אלה מאפשרים הרכבה עצמית פשוטה מאוד וכל אחד יכול בקלות לקנות מה שהוא רוצה בחנות, להעמיס את המוצר שנארז באריזה שטוחה ברכב הפרטי ואז בהגעתו הביתה להרכיבו לגמרי לבד לפי ההוראות של היצרן.

איקאה – חווית קנייה אחרת
שתי החנויות של איקאה ישראל הן חניות ענקיות עם עושר עיצובי אין סופי. לרשותם של הלקוחות אלפי מוצרים איכותיים ומעוצבים לפי מגמות העיצוב העכשווית. מה גם, לרשותם של הלקוחות אתר אינטרנט של הרשת בשפה עברית בו ניתן למצוא כל דבר: ארון איקאה, מטבח איקאה, איקאה מיטות, איקאה חדרי ילדים, מטבח, גינה וכו'. באתר מופעים גם מדריכים וטיפים לרכישה נבונה ולהרכבה נכונה של המוצרים, אפשרות של בירור מלאי ואפשרות להירשם לדיוור ישיר.

צריכים את הטלפון של איקאה?

חייגו 09-8928888