איסתא 

מתכננים טיול לחו"ל או שאולי ירח דבש? חולמים על נופש בארץ עם הילדים? רוצים לנסוע לטיול תרמילאים אחרי הצבא? להצטרף לטיול מאורגן? לטוס לברצלונה ולראות משחק כדורגל? כנסו לאתר של איסתא ותהיה בטוחים שתמצאו את כל מה שחיפשתם. אצלנו באתר מופיע כל המידע השימושי אודות איסתא: איסתא טיסות, איסתא ספורט, איסתא סניפים, מספרי טלפון, כתובת אתר האינטרנט, מודיעין וכו'.

איסתא – על החברה
איסתא – חברת נסיעות נוסדה בסוף שנות ה- 50 של המאה הקודמת במטרה לשרת את קהל המטיילים בישראל ובמיוחד קהל הסטודנטים ומשוחררי צה"ל צעירים, זאת תוך שיתוף פעולה עם סוכנויות נסיעות ונופש בינלאומיות. כיום היא פועלת תחת השם איסתא ליינס (חברה ציבורית שמניותיה רשומות למסחר בבורסה לניירות ערך בתל אביב) הנחשבת לחברה הגדולה בענף התיירות המקומי ואחת הגדולות בענף התיירות העולמי. היא מספקת ללקוחותיה מגוון עצום של שירותי תיירות ונופש, בכל מקום על פני כדור הארץ, בכל ימות השנה ובכל רמות המחירים. החברה מונה כ- 70 סניפים הפרוסים ברחבי הארץ מצפון ועד דרום, בנוסף לאתר האינטרנט בו ניתן לקבל הצעות ולבצע את הרכישה של כרטיס טיסה או חבילת נופש.

איסתא – על השירותים
משרד נסיעות של איסתא מציע לכם שלל חבילות נופש בארץ ובחו"ל, חופשות סקי, סיורים מקצועיים, אירועי ספורט, אירועי תרבות, דילים, מבצעים, טיסות וגם טיסות מוזלות, מלונות, השכרת רכב, ביטוחים וכו'. באתר האינטרנט תמצאו עדכונים אודות המבצעים החמים ביותר, בהתאם ליעדים ולתאריכים הרצויים. כמו כן, באתר תמצאו המון מידע שימושי לנוסעים ולנופשים: בתי מלון, צימרים, ירח דבש, משפחות, הפעולות בחו"ל, הפלגות נופש, הנוסע העצמאי, תרמילאים, ביטוח נסיעות, תעודת סטודנט, ויזה לארה"ב, מדריכי ערים בעולם וכן הלאה.

צריכים את סוכן הנסיעות שלכם באיסתא?

חייגו 03-7777070