אייס קנה ובנה

רשת אייס קנה ובנה היא הרשת השנייה בגדולה כיום בישראל בתחום עשה זאת בעצמך ושיפוצים לבית ולמשרד. אייס קנה ובנה זהו עולם עצום של פתרונות לכל מי שרוצה לעשות שינויים ושיפוצים ללא התערבותו של איש מקצוע. הרשת מציעה אלפי מוצרים שונים, חלקם במסגרת מבצעים המתחלפים מידי עונה ומידי שבוע. כאן באתר תמצאו את כל המידע המקיף אודות אייס קנה ובנה: סניפי הרשת, כתובת של הסניף הקרוב לביתכם, טלפון של שירות לקוחות, שעות פתיחה, כתובת אתר האינטרנט וכו'.

אייס קנה ובנה – קצת היסטוריה
רשת אייס קנה ובנה (ase) נוסדה בשנת 1993 בדיוק באותה השנה בה נוסדה הרשת הום סנטר. אז למעשה אלה היו שתי רשתות נפרדות – אייס וקנה ובנה. בשנת 1995 הן אוחדו לרשת אחת – אייס קנה ובנה, זכיין של רשת האמריקנית ACE HARDWARE המונה למעלה מ- 5,000 סניפים ברחבי תבל. עד שנת 2012 הרשת הישראלית של קנה ובנה אייס הייתה בבעלותה של קבוצת גאון אחזקות והיום היא שייכת לקבוצת אלקטרה מוצרי צריכה. לרשת 28 סניפים ברחבי הארץ מנהריה ועד דימונה ועוד 12 סניפים של מוצרי אוטו דיפו.

אייס קנה ובנה – שלל מוצרים
רשת אייס קנה ובנה מציעה אלפי מוצרים איכותיים הנחוצים לשיפוץ, תיקון ועיצוב הבית או המשרד. כל מה שדרוש לכם לתחזוקת הבית – אתם יכולים למצוא באחת החנויות של אייס הממוקמים בקניונים ובמרכזי מסחר גדולים. לרשותכם: מחלקת גינה עם ריהוט גינה, צמחים וכלי עיצוב, מחלקת תאורה, מחלקת מוצרי עיצוב ונוי, מחלקת טקסטיל וכלי בית, מחלקת מטבחים, מחלקת חדרי אמבטיה ואינסטלציה, מחלקת קרמיקה וחיפויים, צבע, אלקטרוניקה, כלי עבודה חשמליים, פרזול וכן הלאה. באתר הרשת אתם יכולים למצוא עדכונים אודות מבצעים אייס, מוצרים חדשים, טיפים לשיפוץ ולשדרוג הבית.

1.דקה לפני שאתם מתקשרים לבדוק מה מצב ההזמנה שלכם  🙂
ממליצים לכם לחזור לאישור הזמנה אשר נשלח אליכם במייל בו מצוינים ימי האספקה.
לא לשכוח, ימי אספקה לא כוללים שישי שבת, ערבי חג וחג. ברגע שההזמנה מוכנה תקבלו עדכון ב-sms. מבטיחים לעדכן מהר ככל האפשר

2. הוספנו שירות חדש במיוחד עבורכם פניה ישירות לסניף ממנו הזמנתם 
נציג אונליין ייעודי לסניף ממנו רכשתם יענה על כל השאלות שלכם לחצו כאן לאיתור הנציג

בנוסף צוות שירות הלקוחות עומד לרשותכם במגוון ערוצים !

1. בכתובת המייל  aceservice@ace.co.il

2. מוקד טלפוני בטלפון 079-3002400 בימים א'-ה' בין השעות 16:30 -08:30 

לרשימת סניפי ACE

צריכים את הטלפון של אייס קנה ובנה?

חייגו 079-3002400