אוצר משכנתא – בנק אוצר החייל

זקוקים למשכנתא עם ריבית אטרקטיבית? רוצים לקבל את המסלול הכדאי ביותר עבורכם? לדבר עם היועצים הטובים ביותר בענף? לקבל טיפים שימושיים למשכנתא מוצלחת? הגעתם למקום הנכון. דרך האתר Thelndex אתם יכולים לקבל מידע מקיף ועדכני על בנק אוצר משכנתא – בנק אוצר החייל ועל מגוון רחב של שירותיו המתקדמים לכל מי שעומד בפני רכישת דירה וזקוק להלוואת משכנתה. כאן תמצאו: טלפונים של מודיעין, מוקד שירות לקוחות, שעות פתיחה של הסניפים, כתובת של הסניף הקרוב לביתכם וכמובן גם – מחשבון משכנתא לחישוב עצמאי ראשוני של ההלוואה הרצויה.

אוצר משכנתא – בנק אוצר החייל – השגת אישור עקרוני
רכישת דירה או בית היא ההשקעה המשמעותית ביותר בחייו של כל אדם ורצוי שהיא תיעשה בחוכמה. במיוחד אם הינכם זקוקים למשכנתא למימון הרכישה, כדאי מאוד שתפנו לבנק שרוצה להשקיע בכם יותר. פנו לבנק אוצר משכנתא – בנק אוצר החייל לקבלת אישור עקרוני להלוואה ותגלו שהבנק יציע לכם את המסלול הכדאי ביותר כיום בשוק, עם ריבית אטרקטיבית ועם תנאים נוחים, בהתאם לדרישות הספציפיות שלכם. אתם יכולים להשאיר את פרטיכם האישיים באתר של הבנק ונציג שירות יחזור אליכם תוך 24 שעות עם מתן אישור עקרוני.

אוצר משכנתא – בנק אוצר החייל – בחירת מסלול משכנתא
משכנתא "אוצר משכנתא" של בנק אוצר החייל ניתנות ללקוחות של כל הבנקים ע"י הבנק הבינלאומי באמצעות דלפקיו בסניפי בנק אוצר החייל. לבחירתכם כמה מסלולים בהתאם לצרכים הספציפיים שלכם: משכנתא במסלול של ריבית משתנה (לפי ההוראה של בנק ישראל רק 33% מההלוואה יכולה להיות בריבית משתנה), משכנתא במסלול של ריבית קבועה, משכנתא במסלול הצמוד למט"ח (דולר או אירו) ועוד. אתם יכולים לקבוע מראש את גובה ההחזר החודשי ואתם יכולים לבחור אופציה של החזר משתנה בהתאם למצבכם הכלכלי כיום ובעתיד.

צריכים את הטלפון של מוקד המשכנתאות של בנק אוצר החייל?

מוקד ה"אוצר ישיר"

בטלפון 03-5130037

או 3390* מכל טלפון