שירות לקוחות אוסם

אוסם היא חברת המזון הגדולה ביותר בארץ. היא משווקת מוצרי מזון מסוגים שונים, אך בעיקר פחמימות. בין מוצריה הבולטים ניתן למצוא סוגי אטריות ופתיתים שונים, את המותג במבה, עוגות ומיני מאפה ועוד. החברה הוקמה בשנת 1942 והיא נחשבת למובילה בתחום המזון בישראל. במהלך השנים רכשה חברת אוסם חברות שונות בארץ, והיא הגיעה אף לשותפות עסקית עם חברה גדולה בחו"ל.

שירות לקוחות טלפוני בחברת אוסם
חברת אוסם משקיעה מאמצים רבים בשמירה על שביעות רצונו של הלקוח, ולכן מפעילה מוקד שירות לקוחות טלפוני פעיל העומד לרשותו. החברה מאמינה כי על ידי יצירת תחושה נעימה בקרב הלקוח בשיחת הטלפון הראשונה, הוא לא יהסס להתקשר בפעמים הבאות לקו הטלפון של החברה, ויוכל לראות בה בית לכל פניותיו.

מה ניתן לשאול את נציגי השירות ביצירת הקשר עם מספר הטלפון של אוסם?
נציגי השירות באגף שירות לקוחות פנוים לכל שאלה ופניה, ומעוניינים לשמוע את דעתו של הציבור על מוצרי החברה. כמו כן, בכל נושא של בקשה, תלונה, קבלת מידע, ושאלה מכל סוג שהוא על המוצרים – ניתן ליצור קשר עם מספר הטלפון של חברת אוסם ולקבל מענה מדויק ואמין.

הנציגים של אוסם
נציגי השירות במוקד הטלפון של החברה רואים לנגד עיניהם את טובת הלקוח מעל הכל. הם נכונים ליידע אותו בכל נושא שישאל, ולתת מענה לבעייתו עד שתטופל. אוסם מאמינה כי איכות אגף שירות לקוחות היא המעידה על איכות החברה בכלל, ולכן תסייע ככל שניתן לכל פונה.

לשירות הלקוחות של אוסם

חייגו 1-700-70-76-76