ויפאליס
שירות לקוחות >> מזון ומחלבות >> אוסם

שירות לקוחות אוסם בטלפון:
1-900-72-00-63


אוסם היא חברת המזון הגדולה ביותר בארץ. היא משווקת מוצרי מזון מסוגים שונים, אך בעיקר פחמימות. בין מוצריה הבולטים ניתן למצוא סוגי אטריות ופתיתים שונים, את המותג במבה, עוגות ומיני מאפה ועוד. החברה הוקמה בשנת 1942 והיא נחשבת למובילה בתחום המזון בישראל. במהלך השנים רכשה חברת אוסם חברות שונות בארץ, והיא הגיעה אף לשותפות עסקית עם חברה גדולה בחו"ל.

שירות לקוחות טלפוני בחברת אוסם
חברת אוסם משקיעה מאמצים רבים בשמירה על שביעות רצונו של הלקוח, ולכן מפעילה מוקד שירות לקוחות טלפוני פעיל העומד לרשותו. החברה מאמינה כי על ידי יצירת תחושה נעימה בקרב הלקוח בשיחת הטלפון הראשונה, הוא לא יהסס להתקשר בפעמים הבאות לקו הטלפון של החברה, ויוכל לראות בה בית לכל פניותיו.

מה ניתן לשאול את נציגי השירות ביצירת הקשר עם מספר הטלפון של אוסם?
נציגי השירות באגף שירות לקוחות פנוים לכל שאלה ופניה, ומעוניינים לשמוע את דעתו של הציבור על מוצרי החברה. כמו כן, בכל נושא של בקשה, תלונה, קבלת מידע, ושאלה מכל סוג שהוא על המוצרים – ניתן ליצור קשר עם מספר הטלפון של חברת אוסם ולקבל מענה מדויק ואמין.

הנציגים של אוסם
נציגי השירות במוקד הטלפון של החברה רואים לנגד עיניהם את טובת הלקוח מעל הכל. הם נכונים ליידע אותו בכל נושא שישאל, ולתת מענה לבעייתו עד שתטופל. אוסם מאמינה כי איכות אגף שירות לקוחות היא המעידה על איכות החברה בכלל, ולכן תסייע ככל שניתן לכל פונה.

לשירות הלקוחות של אוסם חייגו 1-900-72-00-63

כתבו את חוות דעתכם על השירות:

הבהרת תקנון והסדרה משפטית:
  • המספר המפיע באתר זה בדף הראשי ובכל שאר הדפים הוא מספר טלפון פרימיום השייך לאינדקס האתר הטלפוני
  • אתר זה מציג ומסדר מידע רב הלקוח מרשת האינטרנט למשתמשי האתר מספר רב של שירותים חברות ומשרדי ממשלה בכל מיני נושאים ותחומים, השירות הינו שירות ניתוב שיחות הניתן על ידי מערכת אוטומטית, כל גולש המשתמש בשירותי האתר ומתקשר למספרים המוצגים בו מצהיר שהוא עושה את זה על דעתו החופשית ומרצונו ובחירתו.
  • שירות האתר פועל בשם עצמו ולא בשם אף אחד או אחת מהגופים והחברות המוצגות בו, אלא כשירות לציבור ולא כנציג של אף אחד מהגופים המוצגים בו.
  • השיחה למספרים המוצגים באתר זה היא שיחת פרמיום שעלותה היא עלות שיחה לפי החבילה של הטלפון ממנו מתקשר הגולש ובנוסף לכך תוספת פרימיום של 50 אגורות לדקה.
  • כל גולש המשתמש בשירותי האתר מצהיר שהוא לפחות בן/ת 18.
  • מומלץ להתקשר לטלפון מוקד שירות הלקוחות לפי המספר מעלה מטלפון נייד ואז תוכלו לקבל את הקישור לקבל את ההקלטה, אם התקשרתם בכל זאת מטלפון נייח נא פנו אלינו בתוך 24 שעות למייל המופיע מטה עם הפרטים הבאים: מספר הטלפון ממנו התקשרתם, ולאיזה מייל תרצו לקבל את ההקלטה: thesportapp@gmail.com